reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Fajne ciuszki Gosia, zakupy udane. Ja nie mam w pobliżu żadnego lumpiku a też bym poszalała :tak:.
Kasiad śmieszny ten bączek, dzieci fajnie się bawią pamiętam koleżanki syna jak mu kupiłam, ale miała radoche :-):-D
 
no Szymek zdecydowanie za mały na dina ale najbardziej podobaja mu sie kulki bo kolorowe i cos w nich lata i światełka też są spoko. za to idealnie pasuje do rogu pokoju a za nim stoi kwiat i fajnie wszystko wyglada.:tak:
 
Ja zastanawiałam się nad tą żyrafką, ale też zrezygnowałam...narazie nic nie zakupiłam, ale w poniedziałek będę w Łodzi, to zajrzę do SMYKA i może kupię tego żółwika....co ma Kasiad
Poza tym bardzo korci mnie ta piłka, którą gdzieś wkleiłam...ale chyba trochę droga i nie jestem pewna czy zda egzamin..

Ostatnio kupiłam Filipowi kilka rzeczy...zdjęcia wkleję później..a dziś kupiliśmy 2x bodziaki H&M za 27zł. Nie wiem czy tanio czy drogo, ale konieczność to była...

Dziewczyny mam jeszcze do was pytanie: rozglądacie sie już za odzieniem wierzchnim na zimę dla Waszych bączków???
Ja zaglądam tu i tam i sama nie wiem na co się nastawić....na kurteczkę, kombinezon jednoczęściowy czy kombinezon dwuczęściowy, tzn. kurtka+spodnie na szelkach ocieplane.
W sumie to podoba mi się np. taki komplet albo taki
 
Mysia, ten komplecik brąz z pomarańczem prześliczny :tak:
Ja kupiłam Oliwce już kurtkę zimową, spodnie ocieplane już miałam, ale nie wiem czy wejdzie mi w te spodnie, bo teraz są akurat.
 
No u nas z bodami tez bylo krucho i jakis tydz. temu zamowilam te:
*AN* NOWE BODY EARLY DAYS-7szt 6-12M-74cm NOWOŚĆ (225979729) - Aukcje internetowe Allegro
Joasiek pisala kiedys o tej firmie i sa na prawde super i tez nie drogie.

A co do kurtek to juz gdzies pisalysmy a nawet wklejalysmy fotki ktora co ma <nie wszystkie oczywiscie:-p>
My osobiscie mamy kombinezon z cocodrillo, w calosci. Sprawowal sie super na Oliwci mysle ze Julci tez posluzy:tak::-)
 
reklama
Kiedyś któraś z mam kupowała w Tesco body, chyba też jakiś wielopack. Jakie są gatunkowo ? Czy bawełna się dobrze rozciąga?? Czy orientujecie się ja przedstawiają się cenowo?? Chodzi mi o body z długim rękawem??:happy2:
 
Do góry