reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
...hm ja tez nigdy nie uzywalam ale slyszalam ze duzo krocej sie gotuje i ze ma wieksza wartosc odzywcza bo jest gotowane pod cisnieniem.zobaczymy
 

Kasiad mnie się baaardzo podoba, tylko tyle tych rzeczy polecacie że trudno się zdecydować :-D wogóle nie wiem co kupic tej swojej córci, normalnie szaleństwo :rofl2:

mam zamiar kupic dla mojego szkraba szybkowar aby zuki szybciej mi sie gotowaly czy macie co polecic?

J. Ost, jak już zakupisz i przetestujesz to czekamy na relacje.
 
my posiadamy ten walec chico i tak naprawde to niewiem czy on jest wart tyle kasy ja mam do niego zastrzezenia otoz ten otwor przezroczysty jest za maly dla lenkki zeby dostrzegla w srodku gdzrchotki a niby ta muzyczka to tez kicha ba na baterie ktore nie mozna wymienic wiec ja bym go nie kupila:no:
 
reklama
Do góry