reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
a to dla dzieci mogą być :confused: nie będą za długie :confused:
Oli ma teraz takie dziecięce, typ Baby, stosuje się je u dzieci poniżej 2 rż i na Oliwkę zrobiły się już przyciasnawe, wrzynają jej się lekko w uszy (Oli ma dość mięsiste płatki uszu). Te, które zamówiłam mają 2 mm dłuższe sztyfty, więc myślę, że będą ok :tak:
 
No nie pisze na nich, że są dziecięce, bo nie są, te dziecięce mają 2 mm krótsze sztyfty. Jak się okaże, że te 2 mm to dużo, to będę się potem martwić. Zawsze mogę wrócić do starych, tylko zatyczkę z nowych wykorzystam, bo starej nie znaleźliśmy. Choć wolałabym jej już zmienić, bo wydaje mi się, że te za ciasno przylegają do ucha. Idealna byłaby różnica 1 mm, ale takich nie ma z tych studexów, a innych kolczyków nie chcę Oliwce kupować, bo super jej się noszą na uszach, nie ropieją, nie paprzą się, więc wolę nie zmieniać.
A Emilka ma też studexy?
 
reklama
A jaki dlugi mają sztyft te za duże na Emilkę :confused: Możesz zmierzyć i mi podać :confused: Te co zamówiłam mają 9,7 mm. Martwię się teraz, czy nie będą za bardzo odstawać :confused: bo kłuć na pewno nie będą za uchem, bo tam jest takie zapięcie, że ta igła nie wystaje z zatyczki.
 
Do góry