reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Rozalka,to na promocje trafiłas:szok:.?Ta pila w mim Realu kosztowala ostatnio 49,99.Konrad ma z tej serii super wiertarke:tak:
 
reklama
Super okazje Rozalka, super szczególnie ten telefon Fisher Price i jaka cena :szok: Szkoda, że nie pojechałam do Reala :-( Oliwce maniaczce telefonicznej napewno bardzo by się spodobał :-D Jak będziecie słyszały o takich promocjach jeszcze to dajcie znać :sorry:
 
Rozalka,to na promocje trafiłas:szok:.?Ta pila w mim Realu kosztowala ostatnio 49,99.Konrad ma z tej serii super wiertarke:tak:
No u nas niby też,ale trafiłam na jakąs promocyjną(rozwalone pudełko)a do tego 50 % wszystkie zabawki.:tak:
Super okazje Rozalka, super szczególnie ten telefon Fisher Price i jaka cena :szok: Szkoda, że nie pojechałam do Reala :-( Oliwce maniaczce telefonicznej napewno bardzo by się spodobał :-D Jak będziecie słyszały o takich promocjach jeszcze to dajcie znać :sorry:

Telefon super,na razie dla Kuby troche będzie za trudny,ale dorośnie.A puki co będzie pewnie wciskał przyciski z melodyjkami i aparatem,bo wydaje dzwieki jak prawdziwy.Fajny animowany wyświetlacz.:tak:No i będzie uczył sie liczyc.:tak:
 
no dobra dobra o Kasię mi chodziło przede wszystkim ;-)
ja mam do Reala 100km ale szwagierkę wysłałam :tak: i ponoć coś tam kupiła... wiadomo że to nie to samo co osobiście ale dobre i to - Iza będzie miała wyśnioną i wymarzoną Arielkę, a dla Pysi nie wiem co kupiła :confused:
 
no widze że zakupy już rozkręcone na maxa. ja teraz muszę wszystko zapakować i gotowe. wczorej w elektrowordzie kupiła- calkiem nie planowane - małego lewka interaktywnego.wyglada słodko.
więc postanowiłam już nigdzie nie chodzić.

a dla zainteresowanych są mega fajne puzle w TESCO drewniane takie duże częśći za 36,99 jakos tak. zobaczyłam je w gazetce z zabawkami.wygladaja naprawdę super.
 
reklama
hmm pisałam wczoraj na promocjach o -50% w realu na zabawki tylko nikt nie przeczytał :-p
Nie zrozumiałyście mnie, ja też czytałam, tylko stwierdziłam, że już mam prezenty, więc nie ma co kasy za dużo wydawać. Ale jak przeczytałam o tym telefonie Fisher Price to pożałowałam, że jednak się nie wybrałam :-p
 
Do góry