reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Oli wyrosła z kombinezonu :baffled: nogawki ma za krótkie, a zielona kurtka zrobiła się przyciasnawa :baffled: Chyba będę musiała wypatrzeć coś na wyprzedażach :dry:
Mam jeszcze dobrą wielkością kurtkę (ma ją na sobie na filmiku z Pauliną) ale raz, że jest bardzo już zniszczona, a po drugie jest za cienka na ten mróz (no mogę ubierać pod spód Oliwce dodatkowo polar, zresztą tak robię, ale te wstawki polarowe w kurtce są już w takim stanie, że już jej nie powinna nosić).
Rozejrzę się w sklapach, może będą jakieś obniżki, bo stówy to już chyba nie warto na ten miesiąc czy dwa wydawać.

W 5-10-15 widziałam kurtki zimowe przecenione.:tak:
 
reklama
Dzięki Rozalka, jadę dziś właśnie do Carrefoura a w tej galerii gdzie jest Carrefour jest też 5-10-15 to zajrzę :tak: A mają też kombinezony :confused: bo w sumie to bym kombinezon kupiła chętniej.
 
Kasiad dopiero teraz zauważyłam że dałaś zdjęcia kolczyków bardzo ładne :tak: i wyglądają na maleńkie :tak:

co do kurtki to w tesco z cherokee były wyprzedaże w carfurze widziałam jakieś kurteczki nawet po 25zł :tak:
 
Oli wyrosła z kombinezonu :baffled: nogawki ma za krótkie, a zielona kurtka zrobiła się przyciasnawa :baffled: Chyba będę musiała wypatrzeć coś na wyprzedażach :dry:
Mam jeszcze dobrą wielkością kurtkę (ma ją na sobie na filmiku z Pauliną) ale raz, że jest bardzo już zniszczona, a po drugie jest za cienka na ten mróz (no mogę ubierać pod spód Oliwce dodatkowo polar, zresztą tak robię, ale te wstawki polarowe w kurtce są już w takim stanie, że już jej nie powinna nosić).
Rozejrzę się w sklapach, może będą jakieś obniżki, bo stówy to już chyba nie warto na ten miesiąc czy dwa wydawać.
Kasiad u nas też się okazało, że muszę na to mrozisko kupić solidniejszą kurtkę, no i w sobotę kupiłam jej zestaw spodnie ocieplane na szelkach i kurtkę w Coccodrrilo, są tam dość duże obniżki, ja zapłaciłam 50 % wcześniejszej ceny.
str. 90 ten niebieski zestaw po lewej stronie http://www.coccodrillo.pl/catalog2.php?lang=pl
 
Ostatnia edycja:
Do Reala nie dotarłam (zresztą 86 byłby za mały), ale w Carrefourze również byle co (były za 20 zł, ale paskudztwo). Mówiąc o kombinezonie miałam raczej na myśli 2 częściowy, czyli kurtkę i spodnie, ale jakby się trafił okazyjnie fajny jednoczęściowy to też bym nie pogardziła.
Co do Cocodrillo, to nie wiem, czy u nas w Bydgoszczy jest :confused: ale może w Focusie, coś mi się kojarzy. Będę w każdym razie jeszcze szukać :tak:
 
reklama
ja tez szukam czegos na obnizkach , szczegolnie chodzi mi o kombinezon ale pewnie w 5/10/15 czy H&m lub w innym takim sklepie cos znajde, na łowy jadę chyba w sobotę i to z koleżanką, bez męża bez dzieci achhhhh cudownie się tak wyrwać:-D
 
Do góry