reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Aga, właśnie się zastanawiam nad czymś podobnym, bo Oli mi ciągle pokrada mopa i miotlę i zabiera odkurzacz jak sprzątam. Zastanawiałam się nad tym jako prezent na Gwiazdkę, bo chyba stoliczka z tablicą nie będzie jednak gdzie postawić dopóki stoi krzesełko do karmienia :crazy:
Wypatrzyłam coś takiego:
MEGA Zestaw do Sprzatania Odkurzacz + Gratis od SS (501849115) - Aukcje internetowe Allegro
lub
a* DUŻY ZESTW do SPRZĄTANIA + buczący odkurzacz (497108515) - Aukcje internetowe Allegro
no i teraz będę myśleć.
 
reklama
To mnie Agusia zmartwiłaś, bo ten zestaw ma taki płaski mop jak my mamy w domu, a ten drugi ma mopa z paskami, Oli nie zna takiego i będzie mi znów podbierać mojego z łazienki :crazy:
 
Apropos wiecznie zciąganego obuwia przez Oliwkę, to dziś poszłam za ciosem i kupiłam papcie wiązane Lemigo. Po zawiązaniu zaplątałam kokardkę na pętelkę i wreszcie Oli ma cały czas papcie na nogach :-)
 
reklama
fajne zakupy i ceny wypasione;-):rofl2::-)

W sumie ostały sie tam super dziewczęce zabawki(te wszystkie Agatki,natalie,kucyki,barbie i inne...)
O mało tez nie kupiłam Misia Bajeczki,ale mi baba z przed nosa zwinęła(chciałam na 2 latka).Coś tam donosili,ale nie chciało mi sie czekac.:baffled:
 
Do góry