reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Kasiad niewiem czy jest sens wymieniac jak duzo za duzy niejest a zima jest dluga przynajmniej do marca:tak:
Na nastepna zime moze byc akurat jak teraz nosi 86 ale moze byc tak ze bedzie za maly ciezko powiedziec bo Oliwka ci szybko rosnie, ja przewiduje ze Jenni za rok bedzie nosic 86/92 a teraz nosi 74:tak:
 
reklama
Ja równiez kupiłam dzisiaj kombinezon na zimę dla Amelci :-) polowałam na ogrodniczki i kurteczke w komplecie i UDAŁO SIĘ ;-) było trudno bo większość to jednak kombinezony jednoczęściowe :tak: ale mamy..seledynowo-beżowy piękny-bardzo sie cieszę :-D nie był tani...166zł..:angry: + czapeczka pilotka grubiutka 25 :baffled: a jeszcze rękawiczki i grube rajstopki trzeba dokupić..
 
Aaa..miałam oczywiście problem z rozmiarem..Amelka nosi teraz 74 wahałam sie więc między 80 a 86 :confused: jednak wzięłam 80 bo ten 86 jakiś taki duży mi się wydawał ;-)
 
My też mamy większy rozmiar kombinezonu,podwinełam rękawki i nogawki,a przynajmniej w lutym jeszcze ponosi.A obliczyłam,że jest szansa,że ponosi go nawet za rok.
Kasiad sprawdż na siatce centylowej na jakim Oli jest centylu,jak będzie na tym samym za rok,to możesz sprawdzić orientacyjnie ile będzie miała wzrostu.No chyba ,że będzie rosnąć jeszcze szybciej niż teraz.Choć chyba dzieci po roczku rosną wolniej.
 
KASIAD kombinezon wydaje sie byc spoooooooooooooooryyyy!! no ale skoro owisz ze jest trocheza duzy. to chyba jest ok!!!! zreszta jak dziewczyny mowia zima jest dluugaa...Laila tez ma kurtke 2 rozmiary za duza...
 
KASIAD kombinezon wydaje sie byc spoooooooooooooooryyyy!! no ale skoro owisz ze jest trocheza duzy. to chyba jest ok!!!! zreszta jak dziewczyny mowia zima jest dluugaa...Laila tez ma kurtke 2 rozmiary za duza...
Pisząc "zdeczko za duży" nie miałam na myśli trochę :no: wg mnie jest wyraźnie za duży, mój mąż ma jednak inne zdanie. Zrobię jutro Oliwce zdjęcie i same zobaczycie. Mnie się cały czas wydaje, że jednak powinniśmy go wymienić. Tylko na co :eek: Kasy nam nie zwrócą.
 
My też mamy większy rozmiar kombinezonu,podwinełam rękawki i nogawki,a przynajmniej w lutym jeszcze ponosi.A obliczyłam,że jest szansa,że ponosi go nawet za rok.
Kasiad sprawdż na siatce centylowej na jakim Oli jest centylu,jak będzie na tym samym za rok,to możesz sprawdzić orientacyjnie ile będzie miała wzrostu.No chyba ,że będzie rosnąć jeszcze szybciej niż teraz.Choć chyba dzieci po roczku rosną wolniej.
sprawdziłam, Rozalka, jak Oli będzie rosła w tym tempie jak dotychczas, to za rok kombinezon będzie akurat.
 
Kasiad to zrob jutro te zdjecie to zobaczymy
A jak kasy spowrotem niedostaniecie a niema na co wymienic no to trudno ponosi go teraz i za rok:tak:
 
My tak się szykujemy na tą zimę, a bardziej nasze dzieciaczki, a czy ona wogóle będzie czy raczej można się spodziewać zimnej jesieni :confused: ktoś ma jakieś wiadomości od pogodynek :rofl2:
Kasiad a kombinezon fajowy, mnie się wydaje bardzo duży, jak coś to będzie na przyszłą zimę, no kiedyś ona musi przyjść
 
reklama
Emilka też jest długa na 82 cm my mamy w tej chwili kombinezon 12M teraz go nosi ale nie wiem czy do lutego czy marca da radę jeszcze w niego wejść bo już ma krótkie nogawki :baffled: i często się jej podwijają jeszcze pod górę :eek:


w jednym artykule wyczytałam że niby na rok długość ciała jest większa o 50% od tej urodzenia:baffled:
a w innym że urodzeniowa długość + 25 cm(roczne dziecko)

a 2 letniego dziecka to długość urodzeniowa +35 cm :baffled:

troszkę śmieszne te pomiary ale mi brakuje siatki by wyliczyć małej wzrost :-D
 
Do góry