reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

Sara ma siedemdziesiat cos centymetrow ale napewno nie 82 i nosi rozmiar 86 kombinezonu teraz (jest luzny) wiec do marca w 96 pewnie byłby oki
ale sama wiesz jak OLI rosnie
;-)
 
reklama
przyznam się wam że nie potrafię załozyc bucika Szymkowi wydaje mi się że nie wkłądam ich do końca w rezultacie pięta nie leży płasko.:crazy:
 
przyznam się wam że nie potrafię załozyc bucika Szymkowi wydaje mi się że nie wkłądam ich do końca w rezultacie pięta nie leży płasko.:crazy:
Oj ja również mam z tym problem..:angry: i po kilku próbach dopiero udaje mi sie dobrze ułożyć stópkę;-)
dziś zakupiłam w Smyku czapeczkę i rękawiczki jednopalczatki..czapeczka jest w sam raz - 45cm w obwodzie i bede ją musiała wymienić:-(bo chciałam żeby starczyła na cała zimę..:rofl2:
 
A ja jakoś nie mam problemu z ubieraniem butów Oliwce. Dobrze jej wchodzą na stopę. Może źle buty dziewczyny dobrałyście :confused: Ja buty kupowałam z Oliwką i przymierzałam kilka par zanim się zdecydowałam na konkretne, bo Oli ma wysokie podbicie i nie wszystkie się tak bezproblemowo ubierało.
 
Jestem tego samego zdania co Kasiad ze bucik musi byc dobrze dopasowany .Ja z Jenni mam tez problem z szeroka nozka i przez to tez mi sie niemiesci do innych butow:tak:
 
reklama
Do góry