reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Polecam tę ksiązkę-jes tnaprawdę super! Ja kupiłam w prezencie męzowi ;-) w auchan za 19,99!
Sa tam swietne rady pt. w co sie bawic, lub np. " jedno całe popołudnie w tygodniu przeznacz na zabawe z dzieckiem i zajmowanie nim. Niech Twoja partnerka te kilka godzin poświęci tylko sobie:-)"

D.ZAWADZKA-"I TY MOZESZ BYC SUPERTATĄ (259881837) - Aukcje internetowe Allegro

A ja mam z tej serii "I Ty możesz mieć super dziecko" nie jest głupia, jak ktoś ogląda nianię to w ksiązce są porady z programu, ale fajnie jest wydana :tak:
 
Kasia, widze ze mamy bardzo podobny gust!!

wlasnie zamierzam zamowic taki sam jezdzik jak ty. i chetnie poczekam na twoja opinie i Oliwki oczywiscie:-D a kombinezon zamowilam bardzo podobny tylko ze firmy cocobello:tak:

nie wiem czy dobrze zrobilam zamawiajac rozmiar 80, ale to sie jeszcze okaze.
 
a z butami mamy odwrotny problem. Sa chyba za luzne w kostce i Makrela ciagle je zrzuca:wściekła/y: zastanawiam sie nad kupnem drugiej pary ale boje sie podobnej sytuacji:confused2:
 
ja kupilam kozaczki i niestety mialam duzy problem bo martynka ciagle je zrzucala. wiec postanowilam zastosowac takie rozwiazanie jak ty nuska. mnie wydaje sie ze dopoki dziecko nie zacznie chodzic taki zakup nie jest konieczny. a jak bedziesz widziala ze sa potrzebne to w kazdej chwili zdazysz kupic:tak:
 
Hej Dzieczyny, czy jak mala ma kombinezon z paputkami <w komplecie> to musze jej kupowac kozaczki na zime???:sorry: Nie wiem juz sama:baffled:
to zależy czy tylko ten kombinezon będziesz zakładać czy też np. kurteczkę i spodenki wtedy buciki bedą potrzebne :tak:

czy chcesz założycz kozaczki i na nie te buciki :confused: chyba tak nie da rady co ;-)

a te paputki masz odpinane tak ? czy juz na stałe ? jak odpinane to wtedy możesz kupic kozaczki i jak mała będzie chciała pochodzić na śniegu (o ile będzie ten śnieg ;-)) to bedzie mogła:tak:

ja narazie zakładam małej adidaski i idzie do śpiworka w wózku a z kozaczkami czekam aż zacznie chodzić bo szkoda mi teraz wydac kase jak jej ta noga tak szybko rośnie a i tak siedzi w wózku i ma ciepło w nóżki ;-) a narazie mi nie protestuje że chce wyjść więc czekamy aż zacznie okazywac taką chęć i troche sie przemieszczać :-D
 
reklama
Do góry