reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

I jak się sprawdzał Agusia?
Stabilny ten jeździk? Bo wiem, że różnie bywa z tą stabilnością, niektóre się wywracają bardzo łatwo do tyłu.
 
reklama
Kasiad ja właśnie bym polecała taki jak na twoim zdjęciu bo chyba praktyczniejszy później wiosną na spacer można w nim iść
 
No właśnie dlatego, że ma tyle funkcji, Karola, tak mi się bardzo spodobał. Bo i można się bujać, dziecko może siedzieć i bawić się panelem edukacyjnym, może pchać przed sobą i stawiać kroczki, a jak będzie większe, to zdejmuje się panel i może się maluch odpychać.
 
Kupiliśmy dziś kombinezon zimowy w rozmiarze ......98 (coś nam się przewidziało, że to 86)
Jest zdeczko za duży, ale mój małżonek mówi, żeby go nie wymieniać, bo do stycznia czy lutego jeszcze sporo czasu i mała jeszcze podrośnie, a jak będzie miał lekki luz to nic nie szkodzi, a przynajmniej na przyszłą zimę będzie akurat. Hm, no nie wiem ...



 
Kasiad super jest ten kombinezonik chyba tez swoje kosztowal co??
Ja mam dla Jenni ale w rozmiarze 74 i jest jeszcze z deczka za duzy i bez rekawiczek przy zakupie nie zwrucilam na to uwagi i teraz mam pecha:baffled:
 
reklama
Kosztował 115 zł, to kombinezon Coccollino. Sama nie wiem, mi się wydaje, że powinniśmy go jednak wymienić, tylko nie byłoby chyba na co, bo oprócz niego wisiały jeszcze tylko 2 sztuki w rozmiarze 74, a więc za małe na Oliwkę. Były jakieś pośrednie, ale w kolorze dużo ciemniejszym, oliwkowym, a ten beż mi się bardzo podobał. Choć z drugiej strony przemawia do mnie to, że za rok jeszcze go może ponosić.

Dziewczyny, ile może mieć dziecko za rok, jak teraz ma 82 cm :confused:
 
Do góry