reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Wczoraj kupiłam małej kurteczkę w 5-10-15. Różowa z cieplutkim polarkiem w środku z wszytymi bawełnianymi rękawiczkami. Chciałam kurtkę, bo kombinezony mamy 3, a kurtki żadnej, a na wyjazdy kombinezon niezbyt wgodny. Zdjęcie może później, bo wysyłam szybkie odp., coś internet niezbyt dziś chodzi;(
 
My też,tyle,że zielony,a nie niebieski.No i używamy,tzn. Kuba.Właśnie "przepchnoł" go do stołu i ściaga mi serwetke i dobiera się do myszki od kompa.:-D
Ogólnie używa go juz od dłuższego czasu,najpierw sie nim bawił,potem zaczoł się na niego wspinać,a teraz popycha(narazie dość nieporadnie,ale skutecznie) po pokoju.
 
Emilka wczoraj dostała stówkę od pradziadka to kupimy buciki i jakieś ciepłe spodenki :tak:ale narazie nie mamy kiedy jechać na takie zakupy :cool:
 
My też,tyle,że zielony,a nie niebieski.No i używamy,tzn. Kuba.Właśnie "przepchnoł" go do stołu i ściaga mi serwetke i dobiera się do myszki od kompa.:-D
Ja już dawno serwetki nie mam na stole, bo stale była zciągana. Cukierniczka i zestaw z solniczką i pieprzniczką, które zawsze stały na stole, też wylądowały w barku i są wyciągane tylko jak są używane.
 
reklama
Do góry