reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Tycia super zabawka,ale jak dla mnie strasznie droga.Kuby super-zabawka,to ostatnio puszka po ciasteczkach z klockami w środku.Turla ją po podłodze i goni.:-D
 
my też mamy taki warsztat SZymuś dostał go na pół roczku od dziadków i najbardziej podobaja mu sie wyskakujące ludziki lub kręcące sie literki.:-)
 
Ja balabym sie dac konradowi taki walec,bo jakby sie o niego oparl(o wszystko sie opiera,wszystko chwyta co pomoze mu wstac....) zaliczylby wywrotke:confused:.
Kondzio lubi bawic sie warsztatem:tak:.Szybciutko nauczyl sie pociagac,zeby mu sie literki kreciły:-) i lubi swiatelka w figurkach:tak:
 
Ja balabym sie dac konradowi taki walec,bo jakby sie o niego oparl(o wszystko sie opiera,wszystko chwyta co pomoze mu wstac....) zaliczylby wywrotke:confused::tak:
U nas dokładnie tak samo.Kubulek wstawał przy walcu,który mu uciekał i tzw."gleba",czyli wielka wywrotka.Z tego samego powodu musiałam schować dużą dmuchaną piłkę,też przy niej próbował stać.:tak:
 
reklama
ja ostanio bylam na nocnych zakupach w manufakturze i wydalam mase pieniedzy glownie na Martyne oczywiscie. kupilam jej kilka dresikow, jakies spodniczki,pajace, ale na kombinezon nie moglam sie zdecydowac. w chicco mi sie podobaja ale ok 500 zl za komplet:szok: chyba oszaleli:dull:

ostatnio moja tesciowa przyniosla kombinezon. taka tandeta ze plakac sie chce. ubralam w to Makrele i myslalam ze umre ze smiechu. wieczorkiem wkleje fotke to tez sie posmiejecie:tak:
 
Do góry