reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
rosmerta, my mamy ten sam problem, Staś nie chce siedzieć, tylko stać... I sprawdza się ta mata, nie ślizga się?? My mamy takie tymczasowe rozwiązanie- mały dmychany basenik w wannie, ale on też jest trochę śliski ...
 
rosmerta, my mamy ten sam problem, Staś nie chce siedzieć, tylko stać... I sprawdza się ta mata, nie ślizga się?? My mamy takie tymczasowe rozwiązanie- mały dmychany basenik w wannie, ale on też jest trochę śliski ...
Maty są gumowe i lekko chropowate, więc sie teoretycznie nie ślizgają, chociaż nasze dzieci potrafią wszystko...;-)
 
rosmerta, my mamy ten sam problem, Staś nie chce siedzieć, tylko stać... I sprawdza się ta mata, nie ślizga się?? My mamy takie tymczasowe rozwiązanie- mały dmychany basenik w wannie, ale on też jest trochę śliski ...
u nas bardzo sie sprawdza taka mata, bo Hubek jak stoi to przebiera nóżkami i slizgał sie niemiłosiernie, a teraz juz przynajmniej stoi w miejscu. i jak juz uda się go usadzić to też się nie przesuwa. my zdecydowalismy o kupnie po wyjeździe nad morze gdzie kapalismy go właśnie w dmuchanym baseniku i tam się nie ślizgał.
 
moja szwagierka tam pracuje w tej galerii i podobno są niezle tłumy :tak:ja sie wybiore tam za tydzien lub dwa jak się troche uspokoi;-)
no tłumy na maxa i pierwszy raz w życiu widziałam aby ludzie robili sobie zdjęcia w sklepie to już naprawdę jakaś głupota ( jak dla mnie). Sklep jak sklepa i tak nie wykończony więc nie wiem czemu otworzyli na zachodzie to wszystko musi byc zapiete na ostatni guzik a u nas byle oddać. jedno co dobre to wszystko jest pod jednym dachem.
 
No ja też narazie nie zamierzam się wybrać do Galerii bo te tłumy mnie wykończą, w weekend jechałam odwiedzić kumpelę i stalam w takim korku że wykręciłam i wróciłam do domu nie miałam sumienia turlać się autem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Joasiek, ja mam prośbę, czy mogłabyś dać mi linka do takich skarpetek o których pisałaś??
Ja znalazłam coś takiego ale to jest skóra a nie guma i nie wiem czy nie będzie się ślizgało na panelach...KAPCIE-SKARPETKI ze skórzaną podeszwą rozm19-20 (250105682) - Aukcje internetowe Allegro

Muszę coś szybko kupić bo szkoda mi Stacha, tak ładnie przyśpieszył ostatnio rozwój, chodzi sobie trzymając się mebelków, tylko strasznie się ślizga, jak widzę jak prawie szpagat robi, to mi się ciepło robi....
 
ja kupiłam ostatnie takie kapcie Hubkowi, ale nie zdają egzaminu. fakt że naprawde nie ślizgają sie na panelach mimo tej skórzanej podeszwy,ale za to ciagle zjeżdżaja mu ze stópek. u nas najbardziej sprawdzaja się skarpetki z tzw. abs-em
 
a wczoraj doszedł wreszcie kojec :WYPRZEDAŻ - WYSOKI KOJEC 6-KĄTNY SUPER CENA SS (252066274) - Aukcje internetowe Allegro
jest naprawde bardzo fajny, jest dużo miejsca dla szkraba no i nareszcie Hubek ma gdzie ćwiczyć wstawanie:-) bo do tej pory mielismy duże łóżeczko turystyczne i nie miał się biedak za co chwycić by wstać. no i najważniejsze że wreszcie nie ma o co trzec rączek - Hubek ma AZS i swędzą go rączki i ciągle tarł o ta siatkę łóżeczka
i bylismy wczoraj na zakupach z maluchem i zakupiliśmy kombinezonik taki jak ten : ZIMA 07/08 COCCODRILLO - GRE -- KOMBINEZON -- 80 (255231219) - Aukcje internetowe Allegro fajowny jest
 
reklama
Ja już teraz sama nie wiem jaki rozmiar kombinezonu kupić... Wydawało mi się że 80 będzie za małe... A widzę, że rosmerta właśnie taki kupiła... Ja chciałam przez allegro kupować, ale teraz top już nie wiem:confused::confused::confused: Dziewczyny, a wy jaki rozmiar kupowałyście??
 
Do góry