reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

ja tez nie wiedziałam jaki rozmiar kupić, dlatego własnie pojechalismy na zakupy ze smykiem Patch - przymierzałam i 80 i 86 na Hubka i poprostu w 86 to się utopił i bym musiała go szukac z latarką chyba:-D:-D:-D a 80 jest tez jeszcze za duzy i sporo tam miejsca jeszcze więc myslę że wystarczy na całą zimę, a na poczatku to i tak obszerny będzie
najlepiej więc pojechać z maluchem o ile jest możliwość oczywiście, bo przeciez każde dziecko inne jest - HUbek jest drobny jak na swój wiek i jemu pasuje 80, a poza tym każda firma inną rozmiarówke ma
 
reklama
rosmerta i tak chyba zrobimy!! Bardzo mi się podoba kombinezon, który kupiliście:tak: Ja mam jeszcze dwa kombinezony w domu o rozmiarze 80 ale są tak na teraz, takie idealne, mam nadzieję, że 86 będzie dobre... A może ja mam po prostu taką małą jakąś rozmiarówkę...
 
Z tymi rozmiarami to wogóle dziwnie ja mam w domu kombinezon niby na 68 a dla Lenki dobry, ale przymierzam co jakis czas bo nie wiem czy do zimy coś się nie wydarzy i bedzie za mały.
 
:happy:no mi tez się podoba ten kombinezonik:happy: hehe,a za zakupem przeważało głównie to że w kapturze i w środku do połowy ma podszewkę z bawełny a nie z polaru - HUbek ze względu na tą paskudną alergie nie powinien mieć raczej nic sztucznego. a większość kombinezonów ma polar od środka niestety i tylko ten znalazłam z bawełną.:-)a poza tym jest fajny ten kombinezon bo jest odpinany na dwa zamki więc malucha łatwo ubrać no i nie ma zamka bezpośrednio pod szyją,a końcówka zamka przy buzi ładnie zakryta więc nic nie uwiera, jestem bardzo zadowolona z zakupu :tak:
czapke też nam sie udało kupić z bawełnianą podszewką na szczęście, a ciężko było, bo też wszędzie tylko polar i polar:dry:
 
Ja już teraz sama nie wiem jaki rozmiar kombinezonu kupić... Wydawało mi się że 80 będzie za małe... A widzę, że rosmerta właśnie taki kupiła... Ja chciałam przez allegro kupować, ale teraz top już nie wiem:confused::confused::confused: Dziewczyny, a wy jaki rozmiar kupowałyście??

Patch, my mamy kombinezon 74, balam sie ze bedzie maly <bo Julcia jest dosc pokaźna:-p> a okazalo sie ze ma jeszcze duuuzooo luzu...bede miala chwilke to zrobie fotke i wkleje:tak:
 
Ja kupowałam kurtkę na rozmiar 80, ale przymierzyłam do innych 80tek i jest sporo większa, także z tą rozmiarówką to jest różnie. Strasznie mi szkoda kombinezonu który kupiłam Oliwce już latem na 12mcy i już teraz się w niego nie mieści.
 
bardzo fajnu kombinezon
mierzylismy go z Sraunia i dla niej niestety był 86 :szok:;-) dobry
lecz kolorki nie takie jak bym chciała wiec kupilismy tamten(zdjecie na galerii) i cena o niebo lepsza bo tylko 55zł:tak:
 
My już w zeszłą sobotę zakupiliśmy kombinezon dla Filipa... Mariquita tyle, że rozmiar 80. Przymierzaliśmy i 86, był stanowczo za duży, a 80 jest spory jak na niego...nie spodziewałam się, że tak będzie...na zdjeciu wygląda on mało atrakcyjnie, ale jak go zobaczyliśmy na żywo, to żaden inny nie wchodził w grę:tak::tak:
 
My zakupilismy kombinezon w 5-10-15 rozmiar 80 troche wiekszy ale 74 byl na teraz a jednak troche miesiecy bedzie musiala w tym pochodzic wiec narazie bede jej ubierac spiworek po Patryku akurat 74 rozmiar a pod koniec listopada pewnie juz ten 80
 
reklama
A ja nadal nie mogę się zdecydować na właściwy kombinezon.Oby nas zima nie zaskoczyła.Narazie mamy ocieplane spodnie i jesienną kurteczkę na polarku.:tak:
 
Do góry