reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
To nie kombinezon,sama kurteczka i do tego spodenki ocieplane i bluzeczka z tej samej serii.kurteczka 49,99,alejest fajna mieciutka.Spodenki i bluzeczka po 25:tak:.Kombinezon chce koniecznie jednoczesciowy,ale jeszcze nie mam:no:.W 5-10-15 nie podobały mi sie,a w Smyku nie było:szok:.Tylko nie wiem czy jeszcze czy juz:szok:.
 
Ja też mam zamiar zakupić butki zimowe w CCC, właśnie z firmy gufo. Nie są kosmicznie drogie, a fajniusie...:tak::tak:

A na jesień już gdzieś wkleiłam link...:-)
 
Tycia, identyczna kurteczke chcialam kupic Milce, niestety wewnatrz rekawka sa sciagacze ktore byly przyciasnawe dla Milenki, a wtedy wiekszych rozmiarow tych kurteczek juz nie bylo. Niestety, bo kurteczka jest swietna.
 
ja też oglądałam buciki w ccc i deichmannie :tak: nie są drobie wybór był dużu od 30zł adidaski ;-) do 100zł ocieplane można dostać :tak:
 
bede jutro w mama i ja i zobacze czy jeszcze sa i po ile byly dwu czesciowe. jak kupowalam ten co mam to bylo pelno kombinezonow lub samych spodni jak na narty ;) kurteczki czapeczki rekawiczki masa
 
reklama
Karola ale ty chyba byłaś w Mama i ja w Gdańsku...a w Łodzi może nie sprowadzili jeszcze...ale jak będę w poniedziałek to znowu tam zajrzę:tak::tak:
 
Do góry