reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

Gusiak88 na 100 % mozna dostac takie lożeczko w polsce bo ja tez takie znalazlam co prawda nie pamietam na jakiej stronie ale na pewno jest zakochalam sie w nim za nim zaszlam w ciaze ;p poszukam moze mi sie uda znalesc
 
reklama
Śliczniutkie, podoba mi się to w zwierzaczki z napisem Baby Safari :-D ale też już mamy obiecane meble od mojej mamuśki więc nie będę kombinować, zostaję przy tych co wybraliśmy na początku, z żyrafkami :-)
 
polakmatka - wierz mi ze na pewno nie bedą za duze jesli nawet dzieciątko po urodzeniu bedzie miało powiedzmy 50cm to po dwóch tygodniach spokojnie sie w nie zmiesci, wiem to z własnego doświadczenia! Mój synek miał 52 cm jak sie urodził i 2 tygodnie pozniej juz nosił takie w rozmiarze 62.

W takim razie małych można kupić kilka. Dziękuję i pozdrawiam
 
mnie się bardzo podoba łóżeczko z lwem,jednak cena zaporowa, więc sobie tak pomyślałam że może zwykłe łóżeczko a pościel jakaś fajna, ciekawa?siostra kupowała bardzo fajną pościel z dodatkami z tej samej serii, miała pościel, baldachim, śpiworek, ochraniacz i przybornik, firmy feretii, wzorki śliczne, a dodatkowo mówiła ze pościel nadaje się dla małych uczuleniowców
 
reklama
Do góry