reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

reklama
Annie,ja się zakochałam w tym:
micuna_pokoje-dla-dzieci_03.jpg
później robi się z niego biurko, tapczan i półkę, ale niestety nie do kupienia w Polsce.A Melonowa znalazła takie:
cilek-lozeczko-rozkladane-baby-dream.jpg
Tylko niestety cena powala! Jeszcze kilka podobnych jest wrzuconych w tym wątku na stronie14.
 
Widziałam kochana :) mnie najbardziej podoba się to:

PINIO_LOZECZKO_120_PASO_DOBLE_1.jpg

ale cena 1700-2000 złotych :baffled: mam zamiar wybrać się do stolarza żeby mi zrobił wycenę bo może uda się chociaż o połowę taniej
 

Załączniki

  • PINIO_LOZECZKO_120_PASO_DOBLE_1.jpg
    PINIO_LOZECZKO_120_PASO_DOBLE_1.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 26
sliczne ciuszki :)

a łozeczka boskie ale cena powalajaca ;/ annie. zapytaj stolarza moze faktycznie bedzie taniej tylko nie mow mu o cenie w sklepie bo sie napali i poda duzo wieksza cene ;p
 
Mam własnie taki plan :-) pójdę jedynie ze zdjęciem może poda mi cene odrazu bez grzebania w internecie i nie powali mnie na kolana oczywiście. Nie mamy miejsca zbytnio żeby szaleć z mebelkami na początku więc to super rozwiązanie jak dla nas no i wszystko pod ręką.
 
wczoraj w lumpiku kupilam 5 pajacyków, 3 body, jedne spiochy, i dwie pary takich spodenek ze stopkami i dla siebie 2 bluzki na ramiaczkach i jedna tunike i zaplacilam 7,40 ;p wiekszosc z tych ciuszków jest H&M

a dzisiaj kupiłam koszule, bluze taka mieciutka, body i pajacyka i zaplacilam 8 zl
 
reklama
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://tako-poland.eu/wp-content/uploads/2013/02/dubaiorawiony1www1.jpg

CITY MOVE | TAKO Producent wózków i artykułów dla dzieci – Alive, City Move, Laret, Captiva, Warrior, Jumper, Monodi, Perso, Lungo, Brisk, Lumi Lum, Acoustic, Ballila, Dalga Classic

Ja się napaliłam na taki, ale niestety to nowy model, a w związku z tym że ja obiecałam sobie używany wózek to czatuję na taki aż się pojawi. Niestety jeszcze nie widziałam używanych, a nowy z fotelikiem Maxi cosi to wydatek ok 2100 zł :baffled:
 
Do góry