reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

reklama
Gusiak łóżeczko rewelacja:-)
Kamilka jak tylko lekarz u mnie potwierdzi, że to dziewczynka to spapuguję twój zakup, bo te skarpetki mnie po prostu powaliły na kolana.
Wczoraj będąc w centrum Gdyni oglądaliśmy wózki i chyba się już zdecydowaliśmy na wózek firmy nestor. Facet, który prowdzi sklep z wózkami zachwalał je, poza tym u niego tylko 920zł (w innych sklepach 1200-1300), daje 2 lata gwarancji. Wózki naprawdę bardzo mi się spodobały, tylko jeszcze muszę zastanowić się nad kolorem Nestor Wózki dziecięce
 
Dziewczyny wydaje mi się, że widziałam też na polskich stronach takie łóżeczka. Jak się natknę, to wrzucę linka.
 
Dziewczyny zastanawiam sie nad takim lozeczkeim na poczatek product-2381-l-1.jpg a kupilismy juz takie 2013-05-22 11.10.36.jpg
 

Załączniki

  • product-2381-l-1.jpg
    product-2381-l-1.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 47
  • 2013-05-22 11.10.36.jpg
    2013-05-22 11.10.36.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Do góry