reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

reklama
- Kochanie kupiłam dwa kaftaniki, śpioszki i pajacyka.
- Pajacyka a jakiego, drewnianego, gdzie go zawiesimy?


Dylematy mężczyzn w porównaniu z kompletowaniem wyprawki dla noworodka to pestka:)
Kupiłam kaftaniki, śpioszki i pajacyka w rozmiarze 62, ale nie wiem czy to nie za duży rozmiar?
Co powinnam kupić, ile i w jakim rozmiarze? Gdzie Wy Drogie mamy robicie zakupy?

PolkaMatka: czerwiec 2013
 
polakmatka - wierz mi ze na pewno nie bedą za duze jesli nawet dzieciątko po urodzeniu bedzie miało powiedzmy 50cm to po dwóch tygodniach spokojnie sie w nie zmiesci, wiem to z własnego doświadczenia! Mój synek miał 52 cm jak sie urodził i 2 tygodnie pozniej juz nosił takie w rozmiarze 62.
 
2013-06-11 16.53.50.jpg a to z okazji mojej wizyty i tych 80% dziewczynki pierwszy zakup:-D
 

Załączniki

  • 2013-06-11 16.53.50.jpg
    2013-06-11 16.53.50.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 40
Wszystko zależy jak duże dziecko się urodzi. Moja Basia urodziła się malutka i nawet 56 było dla niej za duże. Proponuję trochę kupić ubranek w rozmiarze 56 i trochę w 62. wziąć do szpitala i takie i takie. Ja zaopatrywałam się na przecenach w smyku, 5 10 15 i mothercare. Przeceny zaczynają się w sierpniu więc można się obkupić. Polecam. Pajacyki z mothercare mają takie do wywijania rękawki, że nie trzeba antydrapek.
 
Dzieki dziewczyny chcialabym dzis kupic jeszcze recznik:) moze dzis sie uda;)

Wydaje mi sie ze warto miec ubranka w 56 bo Adas moj mial niby 58 jak sie urodzil ale spokojnie wchodzil w 56 takze wydaje mi sie ze troche takich troche takich:)
 
reklama
Kochane, znalazłam rewelacyjne łóżeczko z przewijakiem:
micuna_pokoje-dla-dzieci_03.jpg

z którego później można zrobić łóżko i biurko:
micuna_pokoje-dla-dzieci_04.jpg

Niestety nie można ich dostać w Polsce :wściekła/y:
 
Do góry