reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

reklama
melonowa wózki fajne :) ja tam się specjalnie nie znam ale ładnie wyglądają, bardziej podoba mi się ta Zagma, koła duże i widać że blokowane aby się nie skręcały jak nie chcesz, kosz pod wózkiem dosyć spory, torba i nakładka na nogi :) wygląda fajnie ale może właśnie znajdź taki w sklepie i dotknij ;)
 
fajne są ;-)
ja mam to szczście że wózek cały , spacerówke i fotelik/nosidełko dostaniemy od P brata;-) nawet ładne- czarno, beżowe
nie ma co marudzić biore z pocałowaniem reki.. zawsze mniej kasy do wydania
 
Co do wózka to Avocado masz świętą rację. My mieliśmy jeden wózek dla poprzedniej dwójki. Baby design 2 w 1, nie byłam zadowolona. Niby łądny, duże pompowane koła ale zawsze coś z nim było nie tak. A to z kołami musieliśmy oddać do reklamacji bo się blokowały same, a poza tym był ciężki. Pierwsze na co będę zwracała uwagę to czy w stelaż można wpiąć fotelik, mega ważne bo nie wyobrażam znowu ciągać fotelika +6kg dziecko. masakra. W związku z tym że rodzimy w listopadzie trzeba zwrócić uwagę na większą gondolkę, aby maluszkom było wygodnie w całym kombinezonie. Dla mnie minusem poprzedniego wózka był też brak możliwości przekładania rączki, więc nie zawsze widzisz dziecko, poza tym jak świeci słońce możesz sobie przestawić aby maulszkowi nie świeciło. Ja teraz kupię napewno używany wózek bo stwierdzam że po roku, max ,5 i tak zmienię na mniejszą spacerówkę. A wydatek max do 1000 zl a nie 2- 2,5tys.myślę o takim co wy na to?? Sprzedam wózek Quinny Buzz Pink - Sprzedajemy.pl
 
Zwolineczka słyszałam, że te wózki, które mają przednie koła tak blisko siebie to nie są zbyt stabilne, np. jak się podjeżdża pod krawężnik to przez chwilę musisz trzymać wózek praktycznie na jednym kole i wtedy się chybocze.. My jesteśmy zdecydowani na wózek firmy Sojan z serii X6, 3 w 1 - ma wpinany fotelik i największą gondolkę na rynku :-)

Wózki Dziecięce :Sojan: producent wózków dziecięcych 3W1 spacerowych
 
reklama
Do góry