reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

reklama
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na https://www.facebook.com/pages/kumkaeu/479954725408174?ref=hl
Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 562980Zobacz załącznik 562981Zobacz załącznik 562982Zobacz załącznik 562983Zobacz załącznik 562984Zobacz załącznik 562986Zobacz załącznik 562987Zobacz załącznik 562988Zobacz załącznik 562989Zobacz załącznik 562990
 
rojku nie wiedzialam ;) ale my ostatnio juz kupiliśmy dużą pakę zielonym papmpersów :) w Careefurze 150 sz za 75 zł
 
ursula spokojnie moj maluszek jeszcze nie ma zaplanowanego swojego miejsca :p już nie mowiac o jakichkolwiek zakupach ale mamy czas (tak myśle) ale rozgladać się nie zaszkodzi ;-) i robic rozeznanie w terenie :-D
 
ursula - moje maleństwo tez nie ma jeszze miejsca ;) ale staram się zaoszczedzić, widzialam okazje to kupiliśmy pake pampersów.. zeby jak się urodzi nie kupować. bo to starszny wydatek będzie. a tak paczkę co miesiac jak bedzie okazja i już zaoszczedzone sa pieniążki ;)
 
reklama
bardzo ładna ta pościel, ale ja już kupiłam równie ładną i antyalergiczną firmy feretii i po atrakcyjnej cenie w tanimarket, może jak dziecko będzie większe to się jeszcze skusze u Was
 
Do góry