reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków

Mikołaj dziś pieknie fikała na wizycie więc uradowani rodzice pobiegli do h&m na zakupy :) i zakupili dwie koszulki każda po 30 zł a do tego w prezencie karta rabatowa na 20 zł.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Rozmiary już troszke wieksze...bedzie na świeta :)
 
reklama
devi Jakie fajne! :-) Będzie elegancki mały mężczyzna :-)

Wy już tak kupujecie i kupujecie :-)

Ja jeszcze nic nie kupiłam :-) dużo mam po córce ale na pewno coś jeszcze będę musiała dokupić :-)
 
Devi - piękne ubranka...ale będzie z niego kawaler ( z początku też chcieliśmy mieć Mikusia - super imię) :-)
 
Devi-cudne ubranka ,będzie mały elegancik :-),też mi się podobaja koszule dla maluchów ja dla swojego też juz jedna mam ,ale jeszcze dokupię.Mam zamiar kupić jeszcze taki sweterek w serek jeden z rękawkiem a drugi bez rękawków ala taka kamizeleczka :-)
 
Muszę się pochwalić nowymi nabytkami dla mojego synunia.:-D-jak sobie obiecałam,że kupię jeszcze jedną koszulę i kamizeleczkę tak też zrobiłam:tak:Kupiłam na allegro wczoraj przyszło jedno a dziś drugie:-)
DSC01027.JPG
 
Dziewczyny zamierzam karmić dziecia cycem ale chyba wypadaloby kupić na wszelki wypadek butlę? jaką? czy musi być koniecznie firmowa? jakiej pojemności?
 
reklama
jaskółka lepiej kupić już dużą, bo jak nie będzie Ci na początku potrzebna to bez sensu. Dziecko i tak krótko te małe używa. Marka chyba nie jest aż tak ważna. Ja miałam Aventu, a teraz zamierzam kupić tommee tippee, ale tylko dlatego że chcę coś zmienić z tamtych byłam bardzo zadowolona. Pamiętaj, żeby smoczek kupić 0-3 miesiące, ja mojemu zafundowałam od 6 m-cy i mu się lało po brodzie :-D, nikt mi nie uświadomił, że jest taki podział
 
Do góry