reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków

Gabinia widzę ze idziesz an żywioł i kopiłaś różowy otulaczek.. hah ty tak jak moja teściowa .. ona co kupuje to rozowe.. a jeszcze nie wiemy kto mieszka w brzuszku:-D
 
reklama
Gabinia widzę ze idziesz an żywioł i kopiłaś różowy otulaczek.. hah ty tak jak moja teściowa .. ona co kupuje to rozowe.. a jeszcze nie wiemy kto mieszka w brzuszku:-D

;) to druga rzecz różowa ;)
jednego pajacyka kupiłam bo się oprzeć nie mogłam i otulacz ;)) no i mam sukieneczkę jedną ;)
mam masę białych, niebieskich ,zielonych .... hihihihi
czekam z niecierpliwością na usg w 20 tyg moze zobaczy gin kto tam siedzi:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Devi gdzie go tak tanio kupiłaś?

Tonya- na allegro :) W takich cenach x-landery były przez ostamie poł roku i nagel ceny skoczyły do prawie 2000 zł za te same zestawy, wiec jak przez przypadke facet wrzucił x-landera w starej, nizszej cenie to sie nawet nie zastanwialismy...i chyba nie tylko my bo wszytskie wozki ktore wystawil sprzedaly sie w ciagu kilku godzin. Daltego pilnujcie allgero bo jak sie cos pojawia w dobrej cenie to potrafi od razu zejsc
wiem,że wchodzi juz kolekcja 2011 na x-lanedry wiec pewnie dlatego cena idzie w gore...w sumei 2011 nie rozni sie niczym od 2010 oprocz jednego koloru...zamieniaja volcano(ten co ja kupiłam) na amethyst (szaro-fioletowy) ale ceny pewnie skocza....wydaje mi sie ze na ten volcano bedzie mozno jeszcze zdobyc w dobra cene bo pewnie jako jedyny "ze starej kolekcji" bedzie wyprzedawany....
 
Ja wczoraj pierwszy raz oglądałam malutkie ubranka,nie mogę uwierzyć ze będę miała taka mała dzidzie.te w rozmiarze 56 to jak dla lalki.i już bym chciała wiedzieć czy patrzeć na sukienki czy spodenki.od początku miałam przeczucie na chłopaka ,ale teraz już nie wiem.
 
Tonya- na allegro :) W takich cenach x-landery były przez ostamie poł roku i nagel ceny skoczyły do prawie 2000 zł za te same zestawy, wiec jak przez przypadke facet wrzucił x-landera w starej, nizszej cenie to sie nawet nie zastanwialismy...i chyba nie tylko my bo wszytskie wozki ktore wystawil sprzedaly sie w ciagu kilku godzin. Daltego pilnujcie allgero bo jak sie cos pojawia w dobrej cenie to potrafi od razu zejsc
wiem,że wchodzi juz kolekcja 2011 na x-lanedry wiec pewnie dlatego cena idzie w gore...w sumei 2011 nie rozni sie niczym od 2010 oprocz jednego koloru...zamieniaja volcano(ten co ja kupiłam) na amethyst (szaro-fioletowy) ale ceny pewnie skocza....wydaje mi sie ze na ten volcano bedzie mozno jeszcze zdobyc w dobra cene bo pewnie jako jedyny "ze starej kolekcji" bedzie wyprzedawany....

Devi to faktycznie niezłą okazję złapałaś, ja właśnie widziałam je tylko w cenach pod 2 tys.
 
Agulaula,czy twoja córcia będzie moją imenniczką???A moze i twoją sadząc po Nicku....????

Ja dzisiaj obkupiłam dzieci w ciuch,kołderki,otulacze,smoczki,piżamki,sobie tylko dwie koszule w mothercare kupiłam. Wydałam fuuuure kasy-wole nie pisac ile bom sama przerazona!! drożyyyyzna koszmarna!!!!! A to jeszcze nie wszystko co musze kupic....jessssus!!! a gdzie fotelik,łozeczka,materacyk( na szczescie jeden do dokupienia,laktator,ale to po porodzie o ile bedzie potrzebny,jak cos to sie rezcnym aventu na początek poratuje....aaaa szkoda gadac ile tego jeszcze mam do zgromadznia....kasa z nieba powinna leciec,bo inaczej tooooooo...ujjjjjj......)A zakupki robiłam w HM,mothercare i smyku.......ale chyba ciuchów juz nie bedzie trzeba kupowac...jeszcze sandałki dla Natki ale to gdzies pod koniec kwietnia ,maju sie porozgladam....Na teraz i wiosne ma juz kupione na szczescie!

A u Was tez widze zakupy pełną parą:):):),no noooo:)

Maggie tylko widzisz,mi sie wydaje ,że w tym modelu 2009 buda w spacerówce sie nie powiększa,tylko jest taka krótka. Ja niestety tez miałam jeszcze z ta krotka budą x landera i to byl jedo mega minus jak dla mnie,bo po prostu ta buda absolutnie nie chroniła ani prze wiatrem,ani prze słoncem,to była lipa! A te kolejne modele juz mają powiększaną budę,jest tam taki suwak,cyk i buda sie rozsuwa elegancko i wsapniale spełnia swoje zadanie:).

Co do rożka to tak jak pisałam juz kiedys,u nas sie kompletnie nie sprawdził,od początku jako kołderki używalam spiworek taki z Ikea bez długich rekawów oczywiscie,a na dzie to kocykiem nakrywałam. Dlatego teraz dokupie dla Karola śpiworek,a oprocz spiworka to otulaczek. Ale te rożki,ktore pokazała chyba maggie-baardzo ładne kolorystycznie i w ogole ta wstazeczka-słodkie:).

Łózczko-ja straaasznie załowałam,że nie miałam przy Nati funkcji kołyski. Nawet po jakims czasie dokupiłam płozy takie uniwersalne i doczepiłam do mojego,no ale to sie zupełnie nie sprawdzilo,bo nie mozna było zablokkowac funkcji tego bujania( niby ja cos tam podkladałam i sie nie bujało,ale to takie niestabilne było,a Młoda juz wtedy z łózka wychodziła,no i suma sumarum na to kołysanie juz za poźno było). O! i teraz mam takie wymagania co do łózeczka: ma byc funkcja kołyski,ma być wyjmowany cały jeden bok,a nie tylko szczebelki i to wszystko chyba.A! no i ta szuflada by sie przydała na jakies glamoty! tego nigdy za wiele,żeby cos powkładać:).
 
Ostatnia edycja:
natt - córka Agatka- trochę po mnie bo miałam tak mieć na imię - nawet tak mam wpisne w książeczce zdrowia jak sie urodziłam ale pod dwóch dniach rodzice zmienili na Agnieszka a na drugie Agata ;-)
 
reklama
Do góry