reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

Ja wczoraj w rossmanie kupiłam kilka kosmetyków z Babydreams, też niektóre są na promocji

No własnie widziałam. Mam już przygotowana listę kosmetyków na podstawie tego linku i niebawem wybiore sie do rossmana na zakupy, bo częśc z nich to właśnie babydream. A pieluszki mam na ok miesiąc, jakos w Auchan była promocja to troszke kupilismy
 
reklama
Może któraś z was podpowie jaki proszek do prania kupić dla maluszka? Nie mam pojęcia nawet jaki są na rynku? no i za przybliżenie cen też będę wdzięczna:-)
 
Ja uprałam w żelu Jelp - do białego i pastelowych kolorów, sprawdził mi się przy starszych córach, po Lovelli dostawały pokrzywki na całym ciele
 
Właśnie sprawdziłam ten proszek o którym pisałyście i cena jest hmmmm dość wysoka:eek: ale pewnie i tak go kupię:-) bo przecież nie będę na dziecku oszczędzać. Chyba, że trafi się coś innego:-)
 
ja też kupiłam lovellę - płyn do prania i mam nadzieję że nie będzie po nim żadnego uczulenia. koleżanki syn miał reakcję po Jelpie, więc chyba dopóki się dziecko nie pojawi to nie przewidzimy co mu będzie pasować
 
Lovella niestety często uczula... Koleżanka ostatnio bardzo chwaliła proszek i płyn dzidziuś, na bank go wypróbuję, bo to nasz, polski produkt i do tego tani
 
reklama
ja kupiłam Biały Jeleń hipoalergiczny proszek i koncentrat do płukania i mam nadzieje, że żadnego uczulenia nie będzie:) wogóle jestem jakoś pozytywnie nastawiona do tego Białego Jelenia, bo choć nie ma jakiegoś pięknęgo zapachu (raczej wogóle nie pachnie) to jest właśnie bez żadnych barwników itp. ,więc może nic sie po nim maleństwu nie bedzie dziać:))
a mja koleżanka np. ma teraz 3miesiecznego synka i od początu stosowała lovelle i jej dzidziusiowi to pasuje:) chyba przekonamy się po prorodzie dopiero co lubią nasze dzieciaczki:))
 
Do góry