reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

Co do pieluszek, to my uzywamy dady i jestem zadowolona, wprawdzie na noc albo dluzsze wyjscia ubieram pampersy ale wiadomo, ze noworodkowi czesciej sie zmienia i w nocy tez, wiec nie musza byc tak chlonne, jak pieluszka na cala noc dla poltoraroczniaka :)
 
reklama
Elzu - pisalas kiedys o adapterach na pasy do auta pokaz jak one wygladaja

bo ja teraz zapinam pasy ale przekladam przez siebie tylko ten ramienny moze te adaptery to lepszy pomysl
 
Pierwszy raz cos takiego widzę. Niby fajnie, ale na razie wydaje mi się zbedny, bo ja zapinam pas tak, aby część biodrowa była jak najnizej. Gdyby był tańszy to pewnie bym kupiła, a tak to nie wiem czy się zdecyduję.
 
Hej, byłam właśnie w Lidlu, po bodziaki dla malucha. Kupiłam biało-czerwone, wydawały mi się odpowiednie i dla chłopca i dziewczynki. Fajny materiał, ale trzeba patrzeć na rozmiar. Wzięłam trochę większe.
 
Ja raz w życiu kupiłam body i rajstopki w Lidlu i nigdy więcej. Co z tego, że śmiesznie tanie skoro po 4 praniach wyrzuciłam?!?! Porozciągały się tak, że rajstopy w dupki spadały, a w body dekolt zwisał do pępka....

... jedzenie z Lidla cenię bo wiele rzeczy ma dobry, zdrowy skład ale ubrania to moim zdaniem pomyłka. Może miałam wyjątkowego pecha ale się zraziłam na dobre.
 
sasanka1, ja mam taki


http://www.blanca-baby.pl/ciaza/533...pieczestwa-dla-kobiet-w-ciazy-clippasafe.html


ale mysle, ze nie jest on najlepszy (chociaz swoja funkce spelnia), podoba mi sie tez taki:


http://www.nokaut.pl/pozostale-fote...-pasow-bezpieczenstwa-dla-kobiet-w-ciazy.html


ale ten zdaje sie, ze zapinasz miedzy nogami, to w spodnicy juz sie nie zapnie.


sanns, ja mam taki kosz i uzywam do tej pory, wprawdzie wkladam tylko pieluszki z kupką, bo by sie bardzo szybko zapelnial. Powiem tak, na poczatku noworodkowe pieluszki prawie w ogole nie smierdza, wiec nie byl niezbedny, a jak Julus zaczal wszystko jesc, to fajnie miec taki gazdet :), zamiast latac na dwor z kupkami.. bo jednak zapach brzydki szybko sie roznosi..
 
sanns ja mam kosz i bardzo mi się przydawał na początku (pierwsze pół roku), stał koło przewijaka, wrzucałam tam wszystkie pieluchy, szybko się zapełniał ale było wygodnie i nic nie śmierdziało

Potem jak kupy są max 2 dziennie a dziecko zaczyna raczkować i "dobierać się do kosza, przeszłam na używanie torebek "Paklanki", bardzo poręczne i blokują zapachy.

czyli dokładnie na odwrót jak Elzu :) ale obie jak widać polecamy :)
 
reklama
Pierwszy raz cos takiego widzę. Niby fajnie, ale na razie wydaje mi się zbedny, bo ja zapinam pas tak, aby część biodrowa była jak najnizej. Gdyby był tańszy to pewnie bym kupiła, a tak to nie wiem czy się zdecyduję.

no wlasnie ja tez mam go nisko i mnie cisnie wiec ten adapter mi nie pomogłby no i faktycznie cena spora


LaMarii - ja kupilam kiedys w Lidlu dwupak bluzeczek i Julka nosi do dzis bo fajne disneya ale rajstopki to porazka tak sciskaja ze dalam do krawcowej aby mi gumke inna wszyla ale i tak nie uzywalam bo strasznie ciasne .Rajstopki tylko primarka kupuje i sa super

sanns - tez myslalam o tym pojemniku w pierwszej ciazy ale to za male lepiej miec reklamowke jednorazowa na balkonie itam wrzucac jak pelna wynosic w ten pojemnik duzo nie wejdzie mi by sie nie chcialo non stop latac i wyrzucac pozniej kupilismy kossz na balkon i tam wrzucalam pieluszki jak pelny to wynosilismy
 
Do góry