reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

Carri - buciki boskie. Szkoda, że nie mam kasy bo sama bym zalicytowała. Termometr mam też z Baby Ono ale trochę inny i jestem bardzo zadowolona. A co do krzesełka to Ci powiem że kupiliśmy i mała tylko kilka razy w nim jadła. Nie chce mi się go wyciągać bo duże. Mam leżaczek bujaczek Fisher Price i w tym ją karmię bo wygodniej. A krzesełko muszę sprzedać. Chyba że jak zacznie już sama jeść to się wtedy przyda.
 
reklama
Ja też już myślę nad bucikami. póki co chyba zrobię jakieś ciepłe wełniane skarpety bo buciki mają twarde podeszwy i dzieciom które mają naturalnie wygiętą stópkę w bucikach niewygodnie. Jednakże dam sobie głowę uciąć że na zimę już moja bzdula będzie chodzić i wtedy już nic jej nie zatrzyma. Przyjdzie mus i już - buty kupić trzeba. No i kupiłam płaszczyk. śliczny, różowy - choć prawdę mówiąc bardziej myślałam o kombinezone to ten płaszczyk mnie po prostu przemógł. A co tam :)
 
ja tez sie rozgladam za kapciuszkami ale z miekka podeszwa dla niechodzacych tylko chyba te buty beda musialy byc na szelkach bo mala wszystko potrafi sciagnac. potem mnie przechodnie gonia z butami Natalki w reku...
 
Ja na razie na dworze używałam skarpetek z rossmana ze skórzaną podeszwą, ale one (jak i wszystkie skarpety) spadają Klarci. Ona ma ma długie, ale szczupłe stopy i żadne skarpety jej nie pasują. Ta podeszwa jest całkiem miękka i nie przeszkadza, ale też nie bardzo grzeje :/ Mnie też się wydaje, że na zimę będą potrzebne już normalne buty, bo do roczku Klara chyba będzie chodzić.
 
Ja też na pewno zwykłe buty przymierzę. Ewentualnie jak wybiorę w sklepie, to kupię identyczne na internecie, ale to jeszcze zobaczymy. Nad zimowym ubrankiem jeszcze nie myślałam, ale też będzie trzeba zacząć szukać, bo jesień szybko przeleci.
Dziś robiłam przegląd ubranek Klarusi i trochę się przeraziłam, bo większa część rzeczy poszła do kartonu i wywieziemy do teściowej (będzie dla kuzynki albo siostrzyczki). Całe szczęście dziś od babci dostała kilka rzeczy. Moja mama w PEPCO śliczny polarek i spodenki polarowe kupiła i bluzeczkę, bodziaka, skarpetki. Na prawdę ładne i niedrogie.
 
widze ze juz przymierzacie sie do zimy :-) ja malemu narazie kupilam takie butki
Śliczny zestaw bucików dla chłopca r.6-12M (1790702994) - Aukcje internetowe Allegro
narazie i tak niechodzi tylko siedzi we wozku tylko zeby stopek niemial bosych a jak juz przyjda sniegi to dopiero wtedy zamierzam kupic jakies kozaki ze sztywna podeszwa bo cos czuje ze moj smyk niepredko zacznie chodzic jeszcze do raczkowania mu sie nawet niespieszy , ale przyjdzie i jego czas :-) a co do zimowego ciucha to polecam kombinezonki :-) mam nadzieje ze te po mojej corce niebeda dla niego za duze, dziewczynki przeslicznie wygladaja w plaszczykach a dla chlopcow prawde mowiac niewidzialam plaszczy :-)

a mam pytanie bo ostatnio juz imno jest rano i zastanawiam sie nad kupnem malemu jakichs cienkich rekawiczek bo 2 razy w tygodniu musze z dziecmi juz o 7 z domu wyjsc i zimno bylo jak niewiem ostatnio i chcialam zapytac czy wy zaczynacie jakies lapki zakladac na raczki?
 
reklama
Do góry