reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

Ja jak wydawałam rzeczy po dziewczynkach to mówiłam, że absolutnie ich spowrotem nie chcę bo "JA BĘDĘ MIAŁA SYNA W PRZYSZŁOŚCI I KONIEC!!!". No i teraz jak tylko zaszłam w ciążę to moja siostra wszystko po Kacperku mi przywiozła... same chłopięce... No musiał być chłopiec :)
 
reklama
Ja jak wydawałam rzeczy po dziewczynkach to mówiłam, że absolutnie ich spowrotem nie chcę bo "JA BĘDĘ MIAŁA SYNA W PRZYSZŁOŚCI I KONIEC!!!". No i teraz jak tylko zaszłam w ciążę to moja siostra wszystko po Kacperku mi przywiozła... same chłopięce... No musiał być chłopiec :)
A ja sobie teraz z pozytywnym nastawieniem kupiłam na samym początku kilka różowych, bo była wyprzedaż i ładne były... i co? I psinco, sprzedałam na Allegro, nic moje nastawienie nie pomogło :-D
 
Hehe, mnie tez się przejadł róz, a jeszcze naszej Ali nie zczełam ubierać, ale jakos tak wyszło, ze mamy większość ubranek rózowych...Teraz jak wchodzimy do sklepu i chce kupic cos dla niej, to omijam szerokim łukiem wszytsko co różowe. Ostatnio chcieliśmy kupic kocyk dla niej i oczywiście na pólce kolor jaki różowy...w ostateczności nie kupiłam...W ogole jak dla mnie to przesadzają z tymi sztampowymi kolorami, dla dziewczynek tylko róż, a dla chłopców niebieski- maskara jakaś...

A co do zabawek to samo, same lalki w różu, za przeproszeniem rzygać się chce...Tez mi się łatwiej wybiera zabawki dla chłopców, może dlatego, że szwagierka ma 3 synów.

Ja juz sie chwaliłam na ogólnym matą, ale pokaże i tu jaką wygraliśmy na aukcji. Juz nie moge sie doczekac, kiedy Ala bedzie się na niej bawić:)
Mata Tiny Love Zoo Światło Dźwięk Dużo Zabawek (1365670745) - Aukcje internetowe Allegro
 
A ja sobie teraz z pozytywnym nastawieniem kupiłam na samym początku kilka różowych, bo była wyprzedaż i ładne były... i co? I psinco, sprzedałam na Allegro, nic moje nastawienie nie pomogło :-D
Miałam tak, jak zaszłam w ciąże nr 2 - wtedy już miał być chłopiec... Madzi na początku bardzo ładnie było w błękitach :)
 
Damqelle, ja całe dzieciństwo spędziłam albo z tatą w garażu, albo z kolegami na drzewach, poza tym mam dwóch braci, więc lalek zawsze było mniej, niż samochodów (żeby było śmieszniej, ja wolałam się bawić torami wyścigowymi, a moi bracia rwali się do Barbie :-D) więc może i córa pójdzie w ślady mamusi :-p
 
Dziewczyny a ja mam jeszcze takie pytanie - czy jak prałyście rzeczy z lumpa to tylko w proszku dla dzieci i prasowałyście czy może najpierw w zwykłym proszku a dopiero drugi raz w tym dla maleństw? bo tak się teraz zastanawiam jak zrobić, czy wystarczy jak wypiorę je tylko raz?
 
Dziewczyny a ja mam jeszcze takie pytanie - czy jak prałyście rzeczy z lumpa to tylko w proszku dla dzieci i prasowałyście czy może najpierw w zwykłym proszku a dopiero drugi raz w tym dla maleństw? bo tak się teraz zastanawiam jak zrobić, czy wystarczy jak wypiorę je tylko raz?

Ja najpierw prałam w Vizir dopiero potem w dzidziusiowym.
 
reklama
Do góry