reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

Ostatnio dostałam trochę ciuszków od szwagierki po jej synku więc się Wam pochwalę najfajniejszymi :D
DSCN8447.jpgDSCN8446.jpg
szary kombinezon w pociągi i samoloty, więc niby nie dla dziewczynki, ale jest cieplutki i milutki więc jak nie znajdę tanio dziewczęcego, to bede tego używać, a biały niestety jest troche mały i nie wiem czy zmieści się pod niego ciepłe ubranko.
DSCN8439.jpgDSCN8440.jpgDSCN8438.jpg
drugie ubranko na chłopca (w pociągi), ale śliczne i cieplutkie wiec na razie zostawiłam
DSCN8442.jpgDSCN8443.jpgDSCN8441.jpgDSCN8444.jpg
body z napisem kupione przez moje siostry dla małej siostrzenicy :D, a te w paseczki, to mój pierwszy zakup :D
 

Załączniki

  • DSCN8451.jpg
    DSCN8451.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 40
reklama
ja mam kołderkę 120x80 , ale nie wiem czy bedziemy używać bo jakoś wolę kocyk a pozatym rożki też się rozkładają i z powodzeniem mogą być jako kołderki a są ciensze niż kołdra

Do tego mam 2 śpiworki do spania i chyba to bedę praktykować :D okaże się w praniu:)
 
catelin-u mnie właśnie najlepiej się sprawdziły takie po całości...dzidzia ma wygodnie ,nic jej nie uwiera,nie podwiewa.Super ciuszki:)
Ja jestem zadowolona bardzo-kupilam Michalowi 2 pack bluz Rebel za 38zł(jak dobrze pamietam) do tego w prezencie bluzka z krótkim rękawem i zegarek na rękę.Teraz patrzylam czy nie ma tej promocji ,jakiś innych modeli,niestety nie bluzy już są sprzedawane pojedyńczo i koszt jednej ponad 40zł.A to mi się przyfuksilo:)Mąż się ucieszyl.
 
Ostatnio dostałam trochę ciuszków od szwagierki po jej synku więc się Wam pochwalę najfajniejszymi :D
Zobacz załącznik 288149Zobacz załącznik 288150
szary kombinezon w pociągi i samoloty, więc niby nie dla dziewczynki, ale jest cieplutki i milutki więc jak nie znajdę tanio dziewczęcego, to bede tego używać, a biały niestety jest troche mały i nie wiem czy zmieści się pod niego ciepłe ubranko.
Zobacz załącznik 288152Zobacz załącznik 288153Zobacz załącznik 288154
drugie ubranko na chłopca (w pociągi), ale śliczne i cieplutkie wiec na razie zostawiłam
Zobacz załącznik 288166Zobacz załącznik 288167Zobacz załącznik 288168Zobacz załącznik 288169
body z napisem kupione przez moje siostry dla małej siostrzenicy :D, a te w paseczki, to mój pierwszy zakup :D


Cudo :-)
Ja też dużo dostałam :-)
ale nie wszystko jest warte pokazania
 
Ja też dużo dostałam :biggrin2:
ale nie wszystko jest warte pokazania

Ja też nie pokazuję wszystkiego, bo niektóre rzeczy były poplamione (te wyrzuciłam), część jest troche zniszczona, przez częste pranie, ale te zostawiam, bo w domu można tak dziecko ubrać chociażby awaryjnie, gdy już innych rzeczy zabraknie...
 
Ja uwielbiam ubranka w paseczki...
A gdyby była faktycznie dziewuszka to siostra znalazła jeszcze 4 pajace w różu bo mama jej kupiła jak ta w ciążę zaszła, no i Kacperkowi nie ubrała ich ani razu. Takie praktyczne, bawełniane :) Dwa w paseczki i dwa jednolite :)
 
Dziewczyny ciuszki super kupiłyście/dostałyście:tak: Ja odkupiłam od znajomych worek fajnych ciuszków za niewielką cenę, ale zostawiłam je póki co w pl i bedę wysyłać kurierem.
Carri, łóżeczka drewexu są śliczne, tylko ja ciągle nie wiem czy kupić drewniane czy turystyczne:baffled:
 
reklama
ja mam tyle ciuszków ze sporo zdj bym musiala wrzucic hehe. dzis kupilismy kocyk maluszkowi akrylowy 100 cm na 130lub 40 no i dzis ju dostalismy od znjaowmej wozek Quinny taki 3 kolowy juz ze wszystkim czyli z gondolka, nosidełkiem i spacwrowka w kolorze granat i łóżeczko, z matercykiem, przewijakiem, pościelą, kompletem: poszewki, baldachim, przescieradło, osłonka taka na boki. niestety wszystko rodzice zawiezli do mojej babci na przechowanie bo u nas nie ma gdzie
 
Do góry