reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

martus wlasnie takich bodziakow i spioszkow szukam ale ostatnio jak na allegro patrzylam to kolorow ktore ja chcialam nie bylo :( strasznie podobaja mi sie takie ciuszki
 
reklama
Śliczny ten wozek jeżynka:-) bardzo mi sie podoba, tylko u Nas dzidki kupuja a moi rodzice obiecali, że kupią w styczniu bo teraz maja słabiej z kaską, więc nie będę ich ponaglać, ale sliczny serio :-)
 
Martus sliczny ten bodziak "Mój tatus jest kochany ";-)

Giovannessa ale tego musiałasz nakupowac ze teraz to sprzedajesz:)

Jezynka a co do łozeczka , co sadzisz o firmie Drewex? Mi osobiscie sie bardzo podobaja:-)
 
Giovannessa ale tego musiałasz nakupowac ze teraz to sprzedajesz:)
No, nie aż tak strasznie, ale miałam taką wielką nadzieję, że będzie dziewczynka, że nie zastanowiłam się nad tymi zakupami porządnie - jak mówi tatuś: nie przejmuj się, starałaś się myśleć pozytywnie :-D
A to są jednak typowo dziewczęce ubranka. I tak jak mówiłam, myślałam najpierw, żeby je sobie na razie zostawić na jakieś "zapasowe" na wszelki wypadek - ale jak się dzisiaj za porządki wzięłam, to stwierdziłam, że szkoda, żeby leżały, bo jest bardzo mało prawdopodobne, że będą mi potrzebne... na pewno komuś się bardziej przydadzą niż mnie, są nowiuteńkie - a u mnie zszarzeją ze starości i tyle ;-)
 
To porób zdjecia i wklej nam to z cenami moze któras sie skusi....Ja poki co na 90% dziewczynke ale jeszcze sie wstrzymuje zakupami do okoła 30 tygodnia czyli jeszcze nie tak duzo mi zostało :p
 
No, nie aż tak strasznie, ale miałam taką wielką nadzieję, że będzie dziewczynka, że nie zastanowiłam się nad tymi zakupami porządnie - jak mówi tatuś: nie przejmuj się, starałaś się myśleć pozytywnie :-D
A to są jednak typowo dziewczęce ubranka. I tak jak mówiłam, myślałam najpierw, żeby je sobie na razie zostawić na jakieś "zapasowe" na wszelki wypadek - ale jak się dzisiaj za porządki wzięłam, to stwierdziłam, że szkoda, żeby leżały, bo jest bardzo mało prawdopodobne, że będą mi potrzebne... na pewno komuś się bardziej przydadzą niż mnie, są nowiuteńkie - a u mnie zszarzeją ze starości i tyle ;-)
A co ty tam gadasz - nie tak dużo a babcią zostaniesz ;)
Wybacz ten żart - ale ja zostawię dla mojej 17 letniej siostry ciuszki po dziecku te co fajniejsze, bo jak przyjaciółka przywiozła mi ciuszki to odkryłam w nich kilka rzeczy po Tymonku - czyli 8 lat już przetrwały i 4 dzieci a nadal są przyzwoite :) A młoda już ostro zaawansowana w tym związku ze swoim kamikiem - to i ciocią zostanę ani się nie obejrzę ;)
 
Dziewczyny mam pytanko: Jakiej wielkości kołderki do łóżeczka kupujecie? Ja się waham między 90x120, a 100x135. Nie mogę się zdecydować, która lepsza
 
reklama
Do góry