reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

a do wózka macie już jakąś kołderkę i podusię upatrzoną czy może koc cieplejszy wystarczy bo już sama nie wiem co powinno sie w nim znajdować
 
reklama
a do wózka macie już jakąś kołderkę i podusię upatrzoną czy może koc cieplejszy wystarczy bo już sama nie wiem co powinno sie w nim znajdować
Na zimę kupiłam śpiworek. śpiworek.jpg Oprócz tego mam pościel od mojej kuzynki, a kocyk jakiś pewnie dostanę w prezencie, więc tym się nie martwie. Kocyk zawsze sie przyda, chociażby do tego ze jak będzie ciepło będę mogła na trawce go położyć.
 
ja mam kolderki 130x100 do wozka gdyby co mam spiworek- byl w zestawie, kolderke tez mam i kocyki tez, wszystko zalezy od pogody i doswiadczenia mam;) ja bede 1 raz mama wiec bede eksperymentowac;)
 
A co ty tam gadasz - nie tak dużo a babcią zostaniesz ;)
Wybacz ten żart - ale ja zostawię dla mojej 17 letniej siostry ciuszki po dziecku te co fajniejsze, bo jak przyjaciółka przywiozła mi ciuszki to odkryłam w nich kilka rzeczy po Tymonku - czyli 8 lat już przetrwały i 4 dzieci a nadal są przyzwoite :) A młoda już ostro zaawansowana w tym związku ze swoim kamikiem - to i ciocią zostanę ani się nie obejrzę ;)
Wiesz, Damqelle - około 16-17 lat temu otrzymałam kopę ciuszków od mojej cioci po jej dzieciach... i z zachwytem odkryłam w nich moją bluzeczkę w serduszka, w której chodziłam do przedszkola... bluzeczka miała około 20 lat - jak ja wyrosłam, dostała ją kuzynka, po niej jej siostra, po niej ktoś tam dalej - i wróciła w końcu do mnie... potem poszło znów w obrót i bardzo możliwe, że jeszcze gdzieś krąży, jeśli się nie rozleciała :-)

No, ale już nie mam nadziei na córeczkę - a do wnuczki jednak będzie jeszcze sporo, bo mój synuś jest kropka w kropkę podobny do mojego brata, z charakterku również - a mój brat w wieku 30 lat twierdzi, że po tym, co widział u mnie, adoptuje sobie od razu duże dzieci, bo te kupki go jakoś nie przekonują :-D

Nie mogę na razie zrobić zdjęć, bo ja nie mam aparatu, a telefon bez możliwości podłączenia do kompa... muszę molestować wyżej wspomnianego brata, jak wpadnie i zrobi, to oczywiście tu wsadzę ;-)
 
Ja mialam kolderke 90/120 ale ciocia ma hurtownie wiec zamowila mi z dodatkowym wkladem i byla za goraca a po drugie za duza bo 90/120 to ma lozeczko a wiec kolderka na cala dlugosc.Trzeba bylo ja podwijac i w koncu wyszlo tak ze moj maluch spal pod kocykiem co dostal ale u nas naprawde bylo cieplo a trzeba uwazac zeby dziecka nie przegrzac bo pozniej to nam odplaci czestym chorowaniem dziecka.Wiem po mojej siostrze co mieszkala z tesciowa i oni to lubili sobie nagrzac dla mnie to jak w saunie bylo u nich.No a potem siostrzenica ciagle chora byla.Pod ta kolderka 90/120 to MOj synek spal jak mial ok 2 lat dopiero na tapczaniku swoim jak sie do uk przenieslismy.Wiec moja rada 90/120 maks i nie kupujcie za grubej i ciezkiej.
 
My pierwsza kolderke i poduszke kupilismy jak synek mial okolo roczku:-).
Na samym poczatku uzywalismy rozka /u nas sie bardzo sprawdzil/ i kocykow /synek byl zawijany w kocyk/, potem synek spal w spiworku do spania i dla nas to byla rewelacja , bo sie nie odkrywal:tak:.
 
Ja kupilam 100/135,ale lózio mam to większe(70/140)U mnie bylo ok,mały się strasznie wiercił,rozkopywał,a jak cieplo bylo to pod kocykiem spal
 
Madlen80 a tak spiworek rzeczywiscie sie sprawdza i w sumie o tym zapomnialam i Ja naprawde go polecam na poczatek zamiast kolderki nawet albo kocyk ale koldra no kazdy zrobi jak uwaza ale mi tez sie dopiero pozniej przydala.
 
reklama
mi teściowa ma uszyć pościel
ale to jej muszę powiedzieć jaki rozmiar, zeby potem mi było łatwiej poszewki dobrać, chociaż poszewki też mi chce uszyć
:-D
 
Do góry