reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

reklama
Jaranti, ja też byłam wczoraj w Lidlu, niestety nie było już proszku a to chciałam najbardziej kupić :wściekła/y: ale za to kupiłam cztery pary spodni :-) dwie takie ciepłe dresowe i dwie cieńsze ala leginsy. Z ciuszków wydaje mi się, że mam już bardzo dużo, dokupię jeszcze co najwyżej 3-4 body malutkie i 3-4 śpiochy. Wczoraj w smyku kupiłam ciepły welurowy kombinezonik z myślą na wyjście ze szpitala i zimniejsze dni na początku. Mam już ręczniki, kocyki, prześcieradła. Dziś kurier przywiózł łóżeczko, materac, pościel, kołderkę, ochraniacz na materac. Z tej zasadniczej listy zostały mi więc do kupienia "tylko" kosmetyki, przybory kosmetyczne, wanienka, leżaczek - bujaczek i kilka rzeczy dla mnie. Planuje to kupić już w marcu po następnej wypłacie. Aha, no i jeszcze jakiś kosz na brudne pranie rzeczy Małej i nie wiem czy kupować pojemnik na zużyte pampersy, jak myślicie? Na szczęście rodzice zadeklarowali, że kupią wózek:-) a koleżanka wypożyczy nam fotelik maxi cosi więc musimy kupić tylko adapter.

Znając życie w kwietniu zacznę panikować i i tak kupię jeszcze mnóstwo niepotrzebnych rzeczy ;-);-)

Pozdrawiam Was cieplutko:-)
PS. Jakoś nadal trudno wbić mi się na główny wątek :-(
 
matita ja kupiłam w Jysku zwykły kosz na śmieci i taką bieliżniarkę żeby mieć wszystko pod ręką.

bieli.pngkosz.png
 

Załączniki

  • kosz.png
    kosz.png
    16,9 KB · Wyświetleń: 66
  • bieli.png
    bieli.png
    39,2 KB · Wyświetleń: 63
kurcze faktycznie kosz na pranie dla malej to niezly pomysl - tylko kompletnie nie mam go gdzie wstawic :( nasz stoi w lazience i nie ma miejsca na kolejny - musze nad czyms pomyslec - chocby malym :)

kosza na pieluchy nie kupuje - beda ladowaly w smieciach w kuchni :)
 
Ptysia a nie dasz rady kupic malego kosza na pranie i postawic go na waszym koszu?Ja tak chce zrobic, bo nie mam kompletnie miejsca.
 
na naszym koszu nie ma jak - kosz stoi pod uchwytem na recznik a w inne miejsce nie przestawie bo nie mam gdzie
kolo lozeczka tez nie ma gdzie :/

ew malutki jakis plastikowy co by wszedl pod szafke z umywalka
 
reklama
Do góry