reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
Mika piękne zestawienie! U mnie niby już drugi raz wyszła dziewczynka, ale jak myślę o kupowaniu to boję się kupić typowo dziewczęce ciuszki :) też będę kupować unisex póki co :)

Byłam dziś w tesco i kupiłam 5pak body z krótkim rękawem. Tylko w sumie wzięłam rozmiar newborn, a tam z tyłu napisane, że to jest 50cm a ja chciałam 56... porównalam z kaftanikiem 56cm i nie są mniejsze. Może w tesco to inna rozmiarówka jest?? jak będą za małe to oddam siostrzenicy dla lalek :)
 
Ostatnia edycja:
Byłam dziś w tesco i kupiłam 5pak body z krótkim rękawem. Tylko w sumie wzięłam rozmiar newborn, a tam z tyłu napisane, że to jest 50cm a ja chciałam 56... porównalam z kaftanikiem 56cm i nie są mniejsze. Może w tesco to inna rozmiarówka jest?? jak będą za małe to oddam siostrzenicy dla lalek :)
w irlandii w tesco byly duze rozmiary - znaczy rozmiar taki jak w innych sklepach ale ciuszek wiekszy byl [niewiem jak w pl]

wlasnie ktos pisal ze bedzie kupowal uni-sex, ja np corce kupowalam komplety kafta i spodenki zolte, rozowe, zielone i niebieskie - i jak by byl chodok to i ubierze a cora zle w tym nie wygladala [no moze chlopak rozu nie ubierze]
takie cos:
111.jpg2222.jpg
[[powiem przy okazjii ze se bardzo sprawdzily takie ciuszki]]


LINK sprzedawcy :
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=19131869
 

Załączniki

  • 111.jpg
    111.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 68
  • 2222.jpg
    2222.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
w irlandii w tesco byly duze rozmiary - znaczy rozmiar taki jak w innych sklepach ale ciuszek wiekszy byl [niewiem jak w pl]

wlasnie ktos pisal ze bedzie kupowal uni-sex, ja np corce kupowalam komplety kafta i spodenki zolte, rozowe, zielone i niebieskie - i jak by byl chodok to i ubierze a cora zle w tym nie wygladala [no moze chlopak rozu nie ubierze]
takie cos:
Zobacz załącznik 603139Zobacz załącznik 603140
[[powiem przy okazjii ze se bardzo sprawdzily takie ciuszki]]

ładniutkie
 
tak mi się przypomniało nie wiem czy już pisała któraś z Was, że przyda się maść ochronna na sutki bo te pierwsze dni karmienia bywają ciężkie;-) i wkładki laktacyjne
 
reklama
Do góry