reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Oj, ja też nakupowałam becików, pościeli, mam kupione już łóżeczko Klupś Piccolo dostawne, materacyk, jeszcze tylko milion rzeczy do kupienia.

Polecam Wam fajny blog o kosmetykach i proszkach do prania na przykład - ja wyciągnęłam sporo wniosków, zwłaszcza nt. chusteczek nawilżanych i proszków do prania - dziewczyna świetnie analizuje skład, możecie sporo się dowiedzieć (np. że najbardziej naturalne są najtańsze chusteczki z Reala - TiP, a te najdroższe firmowo markowe z logo sratytaty mają tyle chemii, że możnaby nią całą Wisłę od Bałtyku aż do Tatr skazić...

oto adres: Sroka o....: analiza

Polecałam Wam już sklep www.patryczek.com.pl ? Jak nie, to zapraszam - kupiłam tam większą część tej pierwszofazowej wyprawki, babcia mama moja też swoje dołożyła - np. fajny pajac z tekstem "Moja babcia jest królową świata" - to najważniejsze ;) Bardzoi tanie ubranka, kilka zł / szt.

Ja z tych, które szukają bardzo tanich a naturalnych rzeczy... i przedkładam funkcjonalność nad wygląd, aczkolwiek całkiem fajne te ubranka. Są bodziaki czy pajace rozpinane na całej długości, także warto zajrzeć.

Doszłam też do wniosku że komody wanienkowe z przewijakiem 2 w 1 jak ta:
http://image.ceneo.pl/data/products/13610168/i-ceba-komoda-kapielowa-dla-noworodka.jpg
nie są jednak funkcjonalne - cholewcia, jak będę musiała sama dziecko z wanny wyjąć i położyć na ręczniku na przewijaku to nie wiem chyba nogą ten przewijak będę przekładać... co za tym idzie kupuję stół do przewijania osobno i wannę osobno na stojaku z suszarką (taką malutką, np na tetrówkę, czy ręczniczek).
Ot taki wnioseczek :)
 
reklama
mycha05 śliczne rzeczy i jak starannie ułożone :) Tez miałam kupic ten kocyk w lewki z hm ale wydał mi sie taki malutki.

Alex_Wa fajna ta stronka "analiza". Dzieki.
 
Mycha slicznee :p ale ty juz duzo rzeczy masz. Ja poza skarpetami nic nie mam. No po niki tyle o ile. Ja postanowialm ze bede uzywac olitum jakbyscie na promocji widzialy dajcie znac. :) no ten zestaw do kapania to rzeczywiscie bez sensu. W dwie osoby to jeszcze. Ja zamowilam z neta pare ubranek. Ale czekam do kwietnia wtedy szal macicy dostane i bede miala kase. A tu wozek musze kupic w rozowy nie wsadze:(

Maja a w kappahl czy jakos tak widzialas jakie ciuszki. Pisze bo lubimy takie same :d
:-D
:tak:
 
no i nie pofarbowaly ci te kolorowe od siebie? Ja sie boje ze jak wrzuce np granat z żółtym to ten żółty sie zafarbuje. Dlatego tez pomyslalam o tych sciereczkach co wciągają kolory i zapobiegają farbowaniu ale nie ma na nich info czy mozna stosować dla noworodków. A boje sie troche zaryzykować, bo nie chciałabym zeby mały przez moją dbałość o ubrania dostał wysypki :)
Dosc sie nie pofarbowalo - sama sie strasznie balam - zoltych z ostro czerwonymnaprzyklad prac. Ale ktos mi wlasnie poradzil zeby pierwsze zrobic zwykle pukanie - i zadzialalo :D

A co do chusteczek to niewiem nic na temat 'twpich' ale ja w swojej wyprawce dla niemowlaka [takie cos jak w polsce pudelko sie dostaje z probkami] dostalam kilka takich chusteczek. Ale NIEWIEM czy to sie tyczy wszystkich czy zalezy od firmy - pozatym to byla irlandia a oni tam 'lekko' podchodza do tematu :D
 
Maja a w kappahl czy jakos tak widzialas jakie ciuszki. Pisze bo lubimy takie same :d
:-D
:tak:

jeszcze tam nie dotarłam ;-) ale oglądałam na stronie i mają kupę fajnych tyle ze troche drogie. Wklejam ci link :)
Newbie (44-74) - Baby (44-104) - Kategorie - Dzieci - KappAhl, Moda & Ubrania w sieci

Reserved ma tez fajne ale to na potem ;)
Znalazłam fajne trampki converse ale nawet nie chce znać ceny :-p
W h&m podoba mi sie kurtka i spodnie ale to tez na potem :tak:
Ps. mi ubrań to chyba juz wystarczy. Moze dokupie jakies pajace (piżamki) na 56 w mothercare bo chce wypróbować .
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
Ja na face polubilam grupy z ciuszkami . Ale ja sie zakochalam w next jeju boskieee ale cena dosc wysoka. Szukam na allegro taniej . Kuzynka w holandii mi sie rozejrzy . Kaira a co to?
 
kaira24 :***

Ja dziś kupiłam troche pierdół na Allegro. Wklejam foto :)
I w końcu zamowilam smoczek...ten turkusowy z kapeluszem i wąsem ;-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    53,5 KB · Wyświetleń: 59
  • image.jpg
    image.jpg
    56,3 KB · Wyświetleń: 59
Mycha super wyprawka, ja po wyplacie tez dokupie juz reszte, jednak widze ze meza poruszyl moj szpital i widzi jak srednio sie czuje to zaczal mnie poganiac do ostatecznych zakupow i ogarniecia ciuszkow zebym pozniej tylko lezala do gory brzuchem i nic mnie nie obchodzilo. Milo :-) ja tez bede spokojna jak spakuje mnie i Mala na wszelki wypadek.
 
reklama
Do góry