reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

skodzia I tu się z Toba zgodze, bo mi tez sie podoba skandynawskie wychowanie. Mieszkam tu ponad 5 lat, urodzilam tu Lenke i powiem Ci ze nie wyobrazam sobie teraz wychowywac dzieci tak, jak to duzo ludzi robi w PL. Tak jak piszesz w skandynawi nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie. Tu dzieci maja tak przystosowane ubranie, ze nie ma takiej pogody aby na dwor nie wyszly. Na deszcz komplety przeciwdeszczowe kurtka i spodnie, na wietrzna pogode termo komplety i zima kombinezony jednoczesciowe i czapka cos ala kominiarka widac tylko oczy, nosek i buzie dziecka, reszta razem z szyja jest zakryta. Na poczatku jak zobaczylam te ciuchy, to powiedzialam Boze moje dziecko nigdy nie bedzie chodzilo tak ubrane, a teraz nie wyobrazam sobie czegos innego niz takie ciuchy. Lena mi nie choruje, codziennie jest na dworze, nie zaleznie od pogody, a skandynawska pogoda nie rozpieszcza.;-)
 
reklama
Nowa dostawa....
o dziwo moj mąż zachaczyl dziś h&m i pokupował te białe body z kolorowym obrazkiem a resztę rzeczy moja mama.
Mysle ze ubrań dla małego mam juz dość. Któraś z dziewczyn mi pisała ze mam same body z długim rękawem. Tak to prawda! cieżko jest kupic cos z krótkim. Ale pomyslalam sobie ze jak bedzie upalne lato to mi ciotka krawcowa poobcina rękawki :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 73
Maja - fajne ciuszki. Ja widziałam w Pepco fajne body z krótkim rękawem za 4,99 zł za sztukę, ale jak jest z jakością to nie wiem. Mam zamiar kupić sobie kilka i przetestować :)
 
kolorlove.. mam kilka rzeczy z Pepco ale prawie wszystkie koleżanki ktore testowały to odradzają. Mówiły ze są fajne ale do pierwszego prania. No nic, zobaczymy :blink:

A na foto wszystkie ubranka ktore mi sie udało zgromadzić do tej pory :) I myśle ze chyba juz wystarczy. :dry::confused::-)
Teraz te droższe rzeczy typu poscielki, mebelki itd :szok: O zgrozo!
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 71
Moja chrześnica też ubierana częściowo w pepco i jej mama sobie chwali rzeczy, dlatego mam zamiar wypróbować, bo są naprawdę w dobrych cenach, a po co wydawać kupę kasy, skoro taki dzieciaczek i tak szybko wyrasta :)
 
Moja chrześnica też ubierana częściowo w pepco i jej mama sobie chwali rzeczy, dlatego mam zamiar wypróbować, bo są naprawdę w dobrych cenach, a po co wydawać kupę kasy, skoro taki dzieciaczek i tak szybko wyrasta :)

wiesz wiele czynników wpływa na to ze rzeczy sie łachają. Moze moje kol prały w zawysokiej temperaturze albo wrzucaly z pieluchami, ręcznikami itd. Ja chyba będę segregować rzeczy. Mam dużo białych wiec bede prac w proszku do białego :)
 
Bo Pepco to nie H&M;-)
Ja mam daleko i sporadycznie tam kupuje ceny mają bardzo atrakcyjne.Moja ma ciuszki z tego sklepu dużo w prezentach dostałai nie mogę narzekać po praniu nic sie nie dzieje nie tracą koloru, nie naciągają sie,Moja kol tam kupuje swojej małej i zawsze super kolorowo ubrana
 
Bo Pepco to nie H&M;-)
Ja mam daleko i sporadycznie tam kupuje ceny mają bardzo atrakcyjne.Moja ma ciuszki z tego sklepu dużo w prezentach dostałai nie mogę narzekać po praniu nic sie nie dzieje nie tracą koloru, nie naciągają sie,Moja kol tam kupuje swojej małej i zawsze super kolorowo ubrana

wbrew pozorom jak jest wyprz w h&m to naprawde mozna za bezcen pokupowac ubranka. Ja niestety należę do tych pechowych osób ktore jak idą na wyprz to albo nie ma rozmiaru albo uszkodzone :confused2::dry:
A pepco przetestuje :) ja bardzo dbam o ubrania...nawet moje sprzed 5-ciu lat wyglądają jak kupione wczoraj ;) Wiec wsród koleżanek przełamie stereotyp ze w pepco szajs sprzedają :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maja ja mam duzo ciuchów z siecioówek dla małej h&m głownie i moge stwierdzić ze tam też szajs sprzedają jak wszędzie.Wszędzie sie zdarzy nawej w Chanel:-D
 
Do góry