reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
My mamy 15 tetrowych takich kolorowych i 3 białe, i flanelowych z 5. W ciągłym użyciu były. Z flanelową Zuzka do dziś zasypia. Flanele dokupie teraz.

Dziewczyny które butle lepsze: avent czy tommee tpipee? Używałam tylko TT i nie mam porównania do innych, a teraz kusi mnie zeby wypróbować avent...
 
tak ... nie ma co brac 1 bo to na szpital tylko wystarczy ...
ja pampersow nie kupuje bo zawsze uda sie cos upolowac w promocji ... i na 100% tylko oryginalne pampki zadne inne ...
 
Tak 2 :-) 1 kupie jedna paczke tylko noi 3 bo one chyba najdluzej i tez tylko pampersy. Dady zaczelam jak zuza miala 2 lata skonczone ze na 1 sika wystarczala. Wczesniej odpazenia no i wogole twarde jakies
 
Mika u mnie dady odparzaly ja uzywalam tylko pampersow tych zielono niebieskie (inne przelewala no i 1 sa zolte chyba) dady duzo mam sobie chwali ale dla mnie sa sztywne jak i reszta. Teraz daje dady ale moja panna to juz duza dziolcha i tylko kupke do nich robi:-) trzeba wyprobowac
 
reklama
ja raz sprobowalam dady jak bylam u kolezanki (poczatki tych pieluszek) istna tragedia przelane byly zanim zdazylam sie obrocic wokol wlasnej osi !!!
potem jak juz byla duza i do spania tylko potrzebowalam to wlasnie dady kupilam i na nich odzwyczajalam agate od pieluch - uwazam ze do tego nadaja sie niezle ...
huggiesy u nas skonczyly sie MEGA ODPARZENIAMI WRECZ BOMBLAMI!!
 
Do góry