reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
U nas bedzie wesele w I dekadzie czerwca wiec nie idziemy, ale do kosciola chociaz pojdziemy zyczenia zlozyc ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ladne lozeczko:-) my lezaczek mamy fp.

Co do lozeczka zdecydowalismy sie na turystyczne dokupimy tylko materac. Bedzie odrazu na wyjazd:-) gdybym nie oddala zwyklego miesiac przed zajsciem to pewnie to by bylo a teraz jak mamy kupowac to stawiamy na turystyczne ale z poziomem noworodka wiec tylko trzeba sie rozejrzec
 
ja mam turystyczne ale ono nie wyglada tak ciaciane jak te wszystkie drewniane z bajeranckimi poscielami :)

przy agatce mialam z tym lozeczkiem jeden klopot - nie dalo sie tam dac ochraniacza a ona wiecznie przesuwala sie na sama gore wiec musialam obkladac wokol glowy poduszkami ... a tak to dam gruby ochraniacz i bedzie to ladne i funkcjonalne ... poza tym chce miec mozliwosc wziecia dziecka na dol wiec przyda mi sie na dole lozeczko (chociaz jeszcze nie wiem gdie go wstawie ... jedyna opcja to wyprowadzic szybko i skutecznie tesciowa)
 
A mi zaczely podobac sie turystyczne:-) my niestety malo miejsca mamy wrazie gosci czy cos zawsze mozna zlozyc dlatego chcialam kolyske ale na krotko starcza niestety
 
Teraz w Leclercu są rożki i ręczniki kąpielowe dla dzieci w promocji - ręcznik około 30zł a rożek 20, pieluszki tetrowe za około 2,70 za sztukę. Jutro jak jeszcze dostanę to kupię. 6 pieluszek tetrowych wystarczy?
 
reklama
Skodzia to zależy.ja kupię 10 tetrowych. Moja lena bardzo ulewała, wiec wszytsko było wiecznie brudne, miałam w łozeczku, wózku,na ramieniu, do lekarza,i do przykrywania w lato, oraz do fotelika zeby się nie pociła.Potem miałąam fajne szmatki. A flanelowe miałam chyba 6
 
Do góry