reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Neko- przede mną jeszcze zakupy, musze wyjąć rzeczy po małej, ale dużo poodawałam, moja rodziłą sie we wrześniue więc ma bardzo fajny śpiworek, no ale w lato go nie użyję, też myślałam o kołuderkach, ale emotion ma dużo racji, widze po cenach bardziej opłaca kupić zestaw.
No dziecko kosztuje ...
 
reklama
Sarenko, najgorsze jest to, że kupiłam same pierdoły, nic "dużego". Tu jakiś kremik, tu płyn do prania dla dzieci, tu jakieś pieluszki tetrowe, szczotka do butelek i bach! :szok:
Moja mama tak się przejęłam moim lamentem nad kołderką, że zrobiła mi na drutach śpiworek, z krótkim rękawkiem, zapinany na zamek z dość cieniutkiej wełny więc będzie tak do września :)
 
Sarenka gratuluje zakupu:) w tej gondoli wlasnie fajne jest to ze dziecko ci zasnie w aucie, wyciagasz na miejscu a ono nadal smacznie spi i to w wygodnej pozycji:) a jaki masz kolor? Ja mam szaro-granatowy ale jasny kocyk wkladam i jest ok:)
 
tak to już jest z tymi zakupami :-D ja chodzę raz na jakiś czas i ciągle 100zł na pierdoły idzie, a też jeszcze troszkę muszę kupić, ja planuję kupić dwa komplety pościeli i właśnie z 3 prześcieradła :-) i z dwa kocyki jeden do łóżeczka i jeden do wózka :-D
 
Neko - właśnie, nie zdawałam sobie sprawy, ze takie''głupotki'' moga dać taką kwotę, dopiero zaczynam przeliczać i odkładać, bo moja mamusia z tatusiem mówi,że mam wszytsko po Milce, a to tyle dokupowania. Pościel, prześcieradła, to mam, ale właśnie proszek, wszytskie środki do higieny, buteleczki, smoczki, no i ubranka, bo dużo oddałam, a zresztą to była zupełnie inna pora i tłuamczę mamie, że nie będę ubierać w śpiochy.
Josi- dziękuję mam nieraz jakieś jeszcze obawy, czy tp ten wóżek, ale jak spojrzę na niego bo jeszcze stoi w domku i czeka na upranie to stwierdzam, że podjęłam dobrą decyzję a mój m jest wóżkiem zachwycony. Ja mam kolorek taki beż z brązem, wczesnie powinna być linka do tego co kupiłam. Myslałam też o dokupieniu lżejszej gondolki i zamontowaniu matrixa na stałę w aucie ale doszłam do wniosku, że to bez sensu , bynajmniej narazie.
Też planuje dokupić jakąś ładą jasną pościel i może jakąś fajną wesołą zawieszkę, żeby rozweselić kolorek:)
 
Ja nie mam nic. Nic mi sie co gorsze nie podoba. Moj mowi ze mamy jescze duzo czasu. A wozek tez chce uywany po Niki mam rozowu ale chce x lander 3w1 . Tez ani kocyka ani poscieli kompletnie nic. Czekam na remont w pokoju wtedy moze zaczne cos prac ale pod koniec kwietnia.
 
Mi polecono wszystko używane wybrać i wyprasować, a nowe wrzucić do pralki na płukanie i wyprasować :0 tak też mi radziła położna jakiś czas temu :) Moja mama też radziła mi wszystko przeprasować bo zajmie wtedy mniej miejsca :) No i dodatkowo zabija się bakterie :)
 
reklama
Ja już częściowo mam za sobą prasowanie i pranie, zostały mi może jeszcze z 3 pralki do obrobienia :p Ale to już chyba mój M mi w prasowaniu pomoże, bo ja za długo stać nie mogę, bo zaraz brzuch twardnieje i plecy bolą.
Ogólnie to mam już prawie całą wyprawkę skompletowaną :-) bo z tym moim rozstrzałem w terminach to nie wiadomo, więc wolę być przyszykowana na ewentualny środek maja. Brakuje mi koszul nocnych i staników do karmienia, pościeli do łóżeczka, rożka, ochraniacza na łóżeczko i jakiegoś kocyka. A tak to wsio :-) No i wózka z fotelikiem, ale już wybrane i wystarczy w kwietniu zamówić.
 
Do góry