reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
ja z tych co już prawie całą wyprawkę mają :-D
a co ciuszków to śliczne kupiłaś i bardzo ich dużo, super:-D
ja za troszkę większą ilość ciuszków zapłaciłam 150zł :-D też od koleżanki odkupiłam, jeszcze mi 3 rożki dorzuciła, ręczniczek, lampkę wkładki laktacyjne i paczę pieluszek, też fajny interes zrobiłam :-D
 
teraz Was powalę na łopatki... ja mam już ciuszki na 18 miesięczną dzidzię :D nie wiem jak to się stało ale moja teściowa uruchomiła kontakty i "pozbierała" dla mnie ciuszki od mam 3 dziewczynek które mają teraz około 2 lat ;) także mam ciuszki od rozmiaru 56 po ciuszki z metkami 18m albo 24m :D
 
Emotion mea rozmiarowka raczej 56 I 62 do 68 ale te 56 tez rozne sa wiec mysle ze na jesien bedzie. Ale swoich ciuchow na 3-6 mies mam 3 kartony:-) cale szczescie bo drogie strasznie te ciuchy.

Neko z racji tego ze mam corcie tez mam duze ciuchy:-) ale jak z zuza w ciazy bylam tez tak dostawalam
 
Nie denerwuj sie ja mam dopiero pare ciuszków :-) i dosłownie nic więcej :szok:
ja mam to co zostalo po corce - ale jakos mi sie nie chce oganiac sprawdzac ani nic:] Liste tylko spisalam co byc moze mi btakuje - i tyle siedzi nietknieta :]

teraz Was powalę na łopatki... ja mam już ciuszki na 18 miesięczną dzidzię :D nie wiem jak to się stało ale moja teściowa uruchomiła kontakty i "pozbierała" dla mnie ciuszki od mam 3 dziewczynek które mają teraz około 2 lat ;) także mam ciuszki od rozmiaru 56 po ciuszki z metkami 18m albo 24m :D
NEko to ja cie przebije - ja mialam w pierwszej ciazy w lipcu [termin pazdziernik] kupiona cala wyparawke dziecka do 12 miesiaca [poza pampersami - a tak to wszystko - nawet 1 rzeczy nie musialam dokpowac] Do tego do 2 roku zycia pelno rzeczy juz.
W sumie jak zjechalam do Polski jak cora miala 9 miesiecy - to dokupilam jej tylko body i pajacyki jedne [bo sie skurczyly w praniu] - na okres 12-18 miechow a tak znowu do 2 roczku nie musze nic kompletnie kupowac znowu.
I to ni edostalam od kogos - tylko kupiuone :D
[z dostanych rzeczy od siostry mialam dla dzidziarzeczy do 5 roku zycia;P - po kilka drobiazgow ale zawsze cos]

PS. Ostatnio maz ze strychu zniosl ciuszki siostry swojej - jej corki.. 18 lat konczy w tym roku! Heh
 
reklama
teraz Was powalę na łopatki... ja mam już ciuszki na 18 miesięczną dzidzię :D nie wiem jak to się stało ale moja teściowa uruchomiła kontakty i "pozbierała" dla mnie ciuszki od mam 3 dziewczynek które mają teraz około 2 lat ;) także mam ciuszki od rozmiaru 56 po ciuszki z metkami 18m albo 24m :D

ja mam do 4 lat ... po swojej corci ... nawet sie nie zorientujesz kiedy je wyciagniesz :) bosz jak ten czas leci :)
 
Do góry