reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Klaudyna_zadbalas o dzidzie na maksa! Ja parzac na was,dziewczyny stwierdzam ze jeszcze nic nie mam(((
A ja dzis czekam na 2 paczki. Znalazłam ciekawy sklep z ciuszkami Pinokio.. Mają śmieszne kolekcje za nie kosmiczne pieniądze! Dzis zobaczę na żywo..juz nie moge sie doczekać!
Majaaaaaa_smoczek kozacki!!!!!!!!!!!
I a w Pinokio masz do niego strójZobacz załącznik 614462


no czaaad :) pooglądam później co jeszcze mają na tym sklepie ;-)
mi sie strasznie ten komplet spodobał...ale na takie ubranko to moj synek musi jeszcze poczekać ze 2-3 lata :-p
ja mam fioła...moj mały jeszcze w brzuszku a mi sie zdarza oglądać ciuchy dla 2-wu latków :-D
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    56,2 KB · Wyświetleń: 57
  • image.jpg
    image.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Pinokio robi bardzo fajne ciuszki, dla córci miałam całą wyprawkę w rozmiarach 52-74 własnie z Pinokio - bardzo dobra jakość :) Teraz sa zupełnie inne wzory, ale na pewno jakość pozostała :)
 
Pinokio fajne ciuszki ma. Chociaz wam powiem ,ze sposzki i takie ubranka mi sie nie podobaja. Wolalbym jkies spodnie dresowe . Takie cos mi sie podoba

A jak ogladalam poscoel misiaczkowi to zadna normalnie zadna mi sie nie podoba. A w smyku bylam na ptak outlet to po 20 xl komplety ale nie podobaly misie. A posciel 85 zl dwa elementy . Disneya masakraa
 
też musiała bym kupić szlafrok, na pewno się przyda:-D
smoczuś super:-D
co do łóżeczka to Baby Design

akurat taka firma bo dostałam go od bratowej męża, opinii nawet nie sprawdzałam, cieszyłam się, że chce mi dać, bo koszty mi odeszły :-) jedyne co sprawdzałam, to że takie turystyczne łóżeczko to fajna sprawa, i że może być zamiast drewnianego, jeśli ma regulację wysokości :-D no i dobrze, że ma przewijak na łóżeczku, bo chciałam kupić specjalnie osobno a tak kolejny koszt odchodzi :-D
a też ktoś mi polecał ten proszek co napisałaś, a płyn też jakiś specjalny, czy wystarczy sensitiv np. Lenor?
\

ja płyn do prania kupiłam Bobini, 1l (jakieś 12 prań) 8,90zł. Płynu do płukania na razie żadnego nie daje, bo nawet te Sensitive nie są odpowiednie dla noworodków...
 
dzięki, co do moich ciuszków to wiem, że mam ich dużo, te co teraz wstawiłam zdjęcia to odkupiłam ostatnio i to nie są wszystkie:-) Mam prawie jeszcze raz tyle w szafie już, dostałam od rodzinki:-) więc ja już ciuszków nie kupuję, tylko całą resztę w wyprawki :-D
 
Emotion_ a jeżeli to płyn dla dzieci?
Minisia, aparatka_ dzieki, skoro juz macie doświadczenie to mnie strasznie cieszy!
Majaa_za dwa latka bedą nawet fajniejsze ciuszki! ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry