reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

też musiała bym kupić szlafrok, na pewno się przyda:-D
smoczuś super:-D
co do łóżeczka to Baby Design

akurat taka firma bo dostałam go od bratowej męża, opinii nawet nie sprawdzałam, cieszyłam się, że chce mi dać, bo koszty mi odeszły :-) jedyne co sprawdzałam, to że takie turystyczne łóżeczko to fajna sprawa, i że może być zamiast drewnianego, jeśli ma regulację wysokości :-D no i dobrze, że ma przewijak na łóżeczku, bo chciałam kupić specjalnie osobno a tak kolejny koszt odchodzi :-D
a też ktoś mi polecał ten proszek co napisałaś, a płyn też jakiś specjalny, czy wystarczy sensitiv np. Lenor?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja do prania mam hipoalergiczny balsam z białego jelenia, bo ma w sumie chyba najlepszy skład. Fajnie się w nim pierze, a płynu do płukania już nie daję żadnego, żeby nie przesadzić z chemią i zapachami.
 
jaki kupilas? jakiś cieniutki?
no taki cienki - w komplecie z koszulka nocna - nawet nie jakis bardzo wsiocki [brat stwierdzil]

Ja nie uznaje koszuli nocnych pidzamki tylko sporadycznie - szlafroki tez - wiec nie zalezalo mi za bardzo na czyms super :]]
30 zlotych [25 bo z rabatem w chinczyku :D [chinski arket czy jakos tak - podobno jest ich duzo po polsce]
 
Klaudyna_zadbalas o dzidzie na maksa! Ja parzac na was,dziewczyny stwierdzam ze jeszcze nic nie mam(((
A ja dzis czekam na 2 paczki. Znalazłam ciekawy sklep z ciuszkami Pinokio.. Mają śmieszne kolekcje za nie kosmiczne pieniądze! Dzis zobaczę na żywo..juz nie moge sie doczekać!
Majaaaaaa_smoczek kozacki!!!!!!!!!!!
I a w Pinokio masz do niego strój ImageUploadedByForum BabyBoom1394522462.960018.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1394522462.960018.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1394522462.960018.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry