reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
postrzalka znalazlas niezla okazje na Allegro i chyba taniej tak dobrego fotelika nie znajdziesz. a ze jezdzicie duzo samochodem to to ja na Twoim miejscu bym zainwestowala w bezpieczenstwo dziecka i mysle tak jak Twoj maz ze jezeli on jest taki super dobry i niedoceniony to dlaczego taka cene ma niska???
 
Postrzałka my jeździmy dużo i daleko czasami, więc zainwestowaliśmy w Romera i powiem Ci, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Fotelik łatwo montuje się w samochodzie, jest wykonany ze świetnych materiaów, myślę że w lato nie będzie się mała bardzo pocić. Bardzo łatwa regulacja pasów bezpieczeństwa i układanie do pozycji półleżącej. Dla mnie to strzał w 10.
 
maltanka te testy to Ja już wzdłuż i wszerz przerobiłam :-)
a okazja na allegro faktycznie tylko kolory słabe, ale jak 300zł mniej to ten czerwony pięęęęękny ;-) :-) Ja osobiście jakoś jestem bliższa romerowi chociaż na żywo go nie widziałam, w testach jest najlepszy. Martussa Ty u tego właśni taniego kupowałaś priori?? Ja się tak zastanawiałam dlaczego on ma tak tanio kurcze, hehe może spadły z transportu ;-)
Oczywiście dzisiaj zapomniałam o zamykaniu sklepów więc z oglądania nici i trzeba będzie w tygodniu się wybrać.
 
postrzalka ja ze swojej strony moge doradzic abys zwracala uwage na to czy fotelik latwo rozlozyc do pozycji siedzacej. My mamy jakis stary fotelik od znajomych i bedac w aucie nie mam szans go rozlozyc do lezenia, bo trzeba sie bardzo uszarpac :-(


maltanka mysle ze tanszy fotelik moze byc dobrej klasy :tak: zauwazylam taka rzecz ogladajac spacerowki ze np nasz wozek za 200zl jest tysiac razy lepszy i porzadniej wykonany niz te dwa razy drozsze a firmowe ;-)(firmy typu Baby Design, 4Baby itp)


zuzia tanszy dlatego ze nie renomowana firma ;-) maxi cosi z zalozenia juz sa drozsze, bo firmowki, co oczywiscie nie oznacza ze nie sa porzadne. Sa naprawde super, ale np mnie w zyciu nie byloby stac na tego typu firmowki :-p




Ja bym w ogole nie sugerowala sie cena - jak dla mnie fotelik ma byc wygodny - miekki, porzadne pasy zapinania i łatwo sie rozkladac, a takze zajmowac dosc malo miejsca w samochodzie zwlaszcza jak ktos ma porzadny samochod. No i najwazniejsze to zeby byl wygodny dla dziecka. Ja mysle ze wszystkie foteliki ktore przeszly testy bezpieczenstwa sa bezpieczne dla dziecka, wiec ja osobiscie bralabym tani ale porzadny ;-) Przeciez taki fotelik i tak moze starczy na rok albo dwa ( w naszym przypadku juz niedlugo mluch nam wyrosnie z niego) a kolejny fotelik juz sie kupi na kilka lat
 
Maltanko :-D:-D:-D pytałam mojego M jak to było z tymi fotelikami, bo on tam sobie gadał z tym gościem, co to je sprzedaje (bo czekaliśmy na kolor i się nie dało akurat wtedy takiego, jak chcieliśmy) i pan mówił, że z Holandii sobie te foteliki przywożą:)
 
Martussa myślałam, że chodziło Ci o te tańsze, się zrozumiałyśmy:-D:-D:-D

te Maxi-Cosi są w porządku, tylko trochę mnie denerwuje to naciąganie pasów, bo trzeba mieć trochę siły, nie wiem czy w priori też tak jest jak w Tobi, że trzeba pociągnąć za ten pasek na dole aż pojawi się zielone.

BTW a Baba Jagę dostałaś?:-p fajna:-)
 
reklama
Fotelikowe szaleństwo, powiem Wam i co sprzedawca to co innego gada, heh, ale mam nadzieję że już w tym tygodniu kupimy bo jadąc do Krakowa to już bym chciała mieć nowy fotelik bo w tym to mi nie da żyć w samochodzie to moje dziecko. Tak poza tym to zauważyłam że muszę kupić nowe buty Olinie bo to co (dostała po koleżance) ma to są za sztywne i nie wygodnie jej się chodzi i czapke muszę kupić taką cieńszą bo ma wieeelką głowę i wszystkie za małe kurcze tzn. dwie które powinny być dobre. Mój M się śmieje że ma głowę po mamie, hahaha.
 
Do góry