reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Maltanko - my dostaliśmy taki pokrowiec na siedzenie, żeby butami nie ciorała siedząc - nie używamy, gdzieś mąż wciepnął i nie ma;p i dwa jakieś zabawkowe zegarki czy jakoś tak... a co za baba jaga?:O
 
reklama
postrzalka i my mamy problem z butami i czapkami.... buciki czy sztywne czy mieciutkie to sie mackowi niewygodnie w nich chodzi, choc chodzi w nich dobrze, ale denerwuje sie jak mu je zakladam.... moze blizej lata uda sie kupic jakiejs wygodniejsze sandalki. No a czapki to wiecznie za male.... Zawsze mu mierze przy zakupowaniu, ale po praniu albo po kilku uzyciach okazuje sie ze nie jest taka wygodna i znow mlody chce ja sobie sciagac jak jestesmy na spacerze
 
Maltanko - my dostaliśmy taki pokrowiec na siedzenie, żeby butami nie ciorała siedząc - nie używamy, gdzieś mąż wciepnął i nie ma;p i dwa jakieś zabawkowe zegarki czy jakoś tak... a co za baba jaga?:O

Martussa nie ma już na tej stronie. Tutaj WYPRZ_FOTELIK SAM. MAXI COSI PRIORI +WYS 0+GRATIS! (991627711) - Aukcje internetowe Allegro

wczoraj jak patrzyłam to dawali gratis taką fajną baba jagę z taką przyssawką na szybę z jednej strony miała goły tyłek:-p
 
No baba jaga z gołym tyłkiem to gratis dla taty?? :))

My mamy ten sam fotelik co martussa, od tego samego sprzedawcy...z fotelikiem wszystko OK....no i ten organizer na fotel mamy, a zegarki to gdzieś wcięło :)
 
Wiecie co, pojechałam wczoraj po sandały dla młodej, bo za miesiąc już jedziemy na wakacje. Przeszłam sklepy wzdłuż i wszerz i wszędzie ceny od 130 zł do 250 zł! Widziałam takowe ceny już wcześniej, ale myślałam, że znajdę też jakieś tańsze. A tu guzik!
Przecież to jest nienormalne wydać tyle kasy na sandały na jeden sezon dla dziecka!
Wkurzyłam się w końcu i poszłam do CCC, gdzie mają najtańsze buty i znalazłam sandały za 40 zł. Wydają się być ok, podeszwa jest giętka i płaska. Ale teraz tak się zastanawiam czy dobrze zrobiłam.

A wy jakie buty kupujecie dla dziecka? Wiadomo, że kapcie i półbuty są tańsze np te z tej firmy befado, ale sandały mają takie ceny, że oczy z orbit wychodzą.
 
Wiecie co, pojechałam wczoraj po sandały dla młodej, bo za miesiąc już jedziemy na wakacje. Przeszłam sklepy wzdłuż i wszerz i wszędzie ceny od 130 zł do 250 zł! Widziałam takowe ceny już wcześniej, ale myślałam, że znajdę też jakieś tańsze. A tu guzik!
Przecież to jest nienormalne wydać tyle kasy na sandały na jeden sezon dla dziecka!
Wkurzyłam się w końcu i poszłam do CCC, gdzie mają najtańsze buty i znalazłam sandały za 40 zł. Wydają się być ok, podeszwa jest giętka i płaska. Ale teraz tak się zastanawiam czy dobrze zrobiłam.

A wy jakie buty kupujecie dla dziecka? Wiadomo, że kapcie i półbuty są tańsze np te z tej firmy befado, ale sandały mają takie ceny, że oczy z orbit wychodzą.

Larkaa ja lubie Daichmana i tam sa w granicy od 39 do 99zl. :) A w CCC Kubie kupowalam jak mieszkalam w Polsce i sa spoko .
 
Ja kupiłam przez internet.
- wiem, że lepiej przymieżyć, ale u nas nie ma ciekawych, a na wyjazd do Torunia nie mam czasu:-(
Bratowa -kupiła kilka razy -u Mazurka i zadowolona, my też kupilismy- są ze skórki-cudowne, miekkie, usztywniony zapiętek,wysoka kostak, zupełnie jak "Bartek" ale buciki tańsze:-)
Rozmiary 18-25 - Mazurek - skórzane buty dla dzieci
Jaś w nowych bucikach od Mazurka.
Sandałki też sa w ładnych wzorach.
 

Załączniki

  • IMG_2642jjjjjjj.jpg
    IMG_2642jjjjjjj.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 35
a ja Deichmana znowu nie polecam, kiedyś M sobie kupił tam buty i podeszwa za dwa dni mu się rozleciał, i jakoś mam niesmak do tego sklepu.

Na zimę mieliśmy buciki z "Bartusia" (babcia kupiła) super, bardzo byłam z nich zadowolona. Natomiast teraz jak poszłam tam zobaczyć buty na wiosnę ceny mnie rozwaliły, kupiłam w CCC za 40 zł i jestem tak srednio zadowolona, raz jak przyszliśmy ze spaceru młody miał wilgotne nóżki:-((wcale nie było gorąco). I też mam teraz dylemat nad sandałami, gdzie tu kupić, a obawiam się czy Hubert nie będzie miał tego problemu z butami co ja, nie mogę chodzić w nie skórzanych. Widziałam też te z Befado w sklepie i ceny przystępne były.:tak:
 
reklama
Maltanka moja Maja tez czesto ma spocona nozke jak dluzej pochodzi w butkach a nie mamy tych najtanszych tylko z Clarksa wiec... nie znaczy ze tansze buty to od razu zla jakosc.
ja lubie CCC i kupowalam tam za kazdym razem jak bylam w PL buciki dla Zuzi i moim zdaniej sa super bo maja podeszwe gietka co z jakoscia tutejszych butow w UK tak samo z nizszej polki rownac sie nie moga:no:. i na pewno teraz jak przylece to tez zaopatrze sie w CCC bo i wyglad i jakosc dla mnie jest ok no i cena rowniez spoko.
 
Do góry