reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

ja kupowalam buty w Lidlu oraz w Carefour na hali i byly w miare dobre bo miecitkie. Teraz Maciek dostal w spadku jakies drogie buty ale sa twarde i nie lubi w nich chodzic. Jednak oferta CCc i Daichman wydaje sie byc ok jak na jeden sezon. Nie wydalalbym wiecej niz 100zl na buty.

Ale teraz po letnie to sie wybiore po prostu na plac targowy i tam maja buty polskich producentow wiec do 100zl cos kupie
 
reklama
Widziałam te ceny za buty szok:szok::szok: Ja nie kupie butów na jeden sezon za 100zł czy więcej:no::no:

w maju czeka nasz szukanie bo idziemy na komunie i muszę jej kupić do sukienki i sandałki na lato
 
Maltanka moja Maja tez czesto ma spocona nozke jak dluzej pochodzi w butkach a nie mamy tych najtanszych tylko z Clarksa wiec... nie znaczy ze tansze buty to od razu zla jakosc.

Zuzia ja nie mówię, że to od razu tandeta.
Ja mam tak, że nie mogę nosić butów nie ze skóry bo mam zaraz po 10 minutach mokrą nogę, dlatego obawiam się czy i u H też tak nie będzie, oby nie, bo kupowanie butów na parę miesięcy za 150 zł jest bez sensu. Nie ma też sensu powrównywać butów np. "Bartusia" z tymi CCC czy innymi tego typu, no jak się to weźmie do ręki i porówna to nie ma co się oszukiwać różnica jest, najgorzej, że tak zdzierają na tym, no cena za buty dziecięce tak jak dla dorosłych to przesada.
 
no kupic dziecku buty to maskra..my już 2. maja idziemy na komunię więc trzeba kupić jakieś buciki Blance do sukienki..na samą myśl mnie trzęsie:sorry2: ceny bucików dziecięcych kosmiczne..
na zime mieliśmy jakieś z miękką podeszwą bo Blanka jeszcze nie chodziła a do wózka były ok..na wiosne kupiliśmy w nike..nie dla marki..przeszukaliśmy wszystkie sklepy dziecięce i jak zobaczyłam ceny wachające się od 150 do nawet 300 to myślałam że padnę:dry: na końcu weszliśmy do nike i kupiliśmy super butki..Blana jak je założyła to ze sklepu uciekała..dostała takiej głupawki, że wszyscy boki zrywali:-D to te butki..my kupiliśmy taniej..chyba za 80 albo 90zł
Sklep e-SIZEER.interia.pl - Obuwie Lifestyle Lifestyle NIKE SENSORY MOTION CHUKKA BOOT TDG
naprawdę są super..polecam..mają fajną giętką podeszwę i super wyprofilowaną wkładkę..nóżka się nie poci..Blanka lubi w nich bardziej chodzić niż w kapciach:tak: jedyna wada to że są ze skórki zamszowej..no i przy tak małym dziecku zaraz czuby ubrudzone..ale można prać..jest taka informacja hehe;-) ja już prałam i się nie rozleciały:)
 
Dziewczyny jak chcecie eleganckie pantofle to w CCC mają świetne za 39,99 zł. Co prawda do biegania średnio się nadają, ale raz na jakiś czas na spokojnie.
My kupiliśmy takie: DSC_0075.jpg
 
Ostatnia edycja:
ja tak jak larkaa zaopatruje się w CCC, nie mam zamiaru wydawać nie wiadomo ile kasy na buty, które nosimy mniej niż chodzimy na bosaka. A co do miękkich spodów to nie jestem pewna czy to akurat zdrowe. Z tego co wiem to buty powinny mieć twardą podeszwę i zginać się w odpowiednim miejscu. Ale nie wiem czy dla dzieci też tak ma być. Ja w sumie na zdrowość butów nie patrzę, kupuję takie, żeby cena nie była wyższa niż 50zł. Mamy już dwie pary wiosennych i j z jednych prawie wyrósł.
 
aga - właśnie Zawitkowski ostatnio mówił, że podeszwa ma być miekka i wyginać się w każdą stronę :))

Ja też kupuję buty w CCC. Teraz półbuty kupiłam chyba za 19 zł ? (o ile dobrze pamiętam) ale po spacerku też mamy wilgotne stopy. Już się stresowałam tym, ale widzę że droższe buty też tak mają :) ufff
Ale zaraz trzeba będzie kupować na lato jakieś sandałki to te planuję już kupić droższe, ale też w CCC :)
 
Ja uwazam ze warto zainwestowac w pierwsze buty gdy ta stopka rosnie najintensywniej. Buty Elephanten sa polecane w Deichmanie przez otopedow, ale na stopke Zosi nie wchodza. A nie bede kupowac badziewia nawet na jeden sezon. Znalazlam w Ecco bardzo dobre buty za calkiem przystepna cene. Mysle ze dopoki otopeda nam nie powie ze z jej stopa wszystko ok na butach oszczedzac nie bede. Na lato natomiast znalazlam wlasnie w ccc swietne buciki, z uszttywniana pieta i bardzo elastyczna podeszwa za 59, takze jestem bardzo zadowolona ze mozna znalezc dobre buty w niskiej cenie. Cena niestety nie swiadczy dzisiaj o jakosci. Ja na razie Nike i Adidasa omijam bo czytalam i slyszalam ze oni kieruja sie designem a nie dobrem rosnacej stopy:(
 
reklama
Ja tez kupuje dzieciom buciki i kapciuszki Elefanten i jak najbardziej polecam, cena niewysoka (choc nie wiem jak tam w Polsce), a jakosc b. dobra.
 
Do góry