reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Jezyk - moja Flavia urodzila sie w styczniu i mysmy uzywali tylko kombinezonka i spiworka badz cieplego kocyka. Co prawda zima byla wtedy dosc lagodna. Zadnych poduszek, tu, w Niemczech, odradzaja uzywanie poduszek u noworodkow.
Tym razem planujemy zakup nieco cieplejszego spiworka z welny owczej w srodku ;-).
 
reklama
Ja z ciuszków mam chyba wszystko,czasem jak coś jeszcze wpadnie mi w oko to kupię. Resztę chcę kupić w hurtowni w styczniu na początku, bo dostaniemy rabat i gratisy hihi. A tak ogólnie to nie lubię chodzić po sklepach więc hurtownia to dla mnie super rozwiązanie. Mama chciała mi coś kupić to poprosiłam o ładny kocyk:)
 
Ja dzisiaj trafilam na promocje w sklepie wozek (QUINNY) SPEEDI SX gondola ze spacerowka 300€ kolor sliwkowy :szok:Tylko ze nie dalo sie wpiac do niego siedzonka maxi cosi niewiem czemu moze adaptery sa potrzebne jakies dodatkowe :/orientujecie sie moze bede wdzieczna:tak:
 
Ja już mam 2 szuflady ciuszków dla noworodka :-) Część od koleżanki, część od mamy. Wózek też dostaniemy od koleżanki. Teraz tylko pozostaje nam kupno smoczków, butelek itp.
 
Tak sobie teraz myślę, że mam całą komodę ciuszków..a butelki, smoczka, itd ani jednego :szok: trzeba się teraz zaopatrywac w takie rzeczy:) wózek już wybrany, czekamy teraz na przypływ gotówki:) jednak zdecydowałam się na ten chicco..fakt drogi, ale spełnia wszystkie moje wymagania :tak:
 
(...) wózek już wybrany, czekamy teraz na przypływ gotówki:) jednak zdecydowałam się na ten chicco..fakt drogi, ale spełnia wszystkie moje wymagania :tak:
my zdecydowalismy sie na zakup teraz, poniewaz wozek, ktory nam sie podoba jest akurat w promocji i nie wiadomo jak dlugo ona potrwa. A poniewaz dziadkowie zadeklarowali, ze dadza pieniazki na taki, jaki wybierzemy, zdecydowalismy sie nie czekac, tylko kupic, bo jest tanszy o jakies 320 zl, wiec beda mieli mniejszy wydatek, a wozio bedzie sobie stal w kartonie do lutego.;-)
 
reklama
Do góry