reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

ja coraz bardziej przyzwyczajam się do myśli, że kupimy wózek Mutsy, mój maż też już nic innego nie chce. No cóż, pół da babcia, a pół my, a chcemy więcej kasy wydać na wózek, gdyż nie zamierzamy skończyć na jednym dziecku :)
 
reklama
NO I MAM WOZIO.:-)ZAMAWIALAM W NIEDZIELE A JUZ DZIS PRZYSZEDL.BEEBEE CAMELEON .KOLORKI BARDZO LADNE .STELAZ STABILNY I SOLIDNY.MATERIAL OK.GONDOLKA TAK JAK WSZYSTKIE <JA BYM CHCIALA DUZA>.FOTELIK FAJNY ;-).SZYBKO SIE ODPINA I PRZYPINA DO STELAZA WOZKA.ALE SPACEROWKA TAKA MI SIE WYDAJE DOSYC MALA.:shocked2:JEST DOSYC CHYBA CIASNA.NO I TO OKRYCIE NA NOZKI TEZ TYLKO DLA TAKIEGO MALUSZKA DO 1 ROKU.POTEM TRZEBA BEDZIE SIE ZAOPATRZYC W SPIWOREK NA ZIME.A TAK TO OK.JESTEM ZADOWOLONA .NO I KUPILAM TEZ LOZECZKO TURYSTYCZNE.TEZ OK.TYLKO JUZ ULAMAM JEDEN TAKI SOBIE KLIPS DO POWIESZANIA MATERACYKA.JA TO MAM TO COS W REKACH.HIHIHI.DOBRZE ZE JAST ZAPASOWY.:-D
 
Antar położne polecają Olitaum do kąpieli na pierwsze dni, ale też i łagodne mydełko/płyn co kilka dni. Nasz Kuba miał wrażliwą skórę i używaliśmy dosyć długo, potem używaliśmy Mustela płyn/szampon - pięknie pachnie i mimo ceny jest baaaardzo wydajny.

Ależ mi się przypomina jak czeklaismy na Kubę - kupowalismy wyprawkę z takim podnieceniem jak Wy teraz ;-) My pewnie pokupimy co trzeba początkiem roku :-)
 
Larkaa, dobrze myślisz.Też sądzę, że lepiej zainwestować w porządny wózek. Ja mam emaljunge i bardzo zadowolona jestem. Fakt jest on wielki i ciężki, ale my często wyjeżdzamy i on sprawdza się na każdym terenie, Helence na pewno wystarczy a potem najwyżej komuś wydam, bo pewnie dwójka łobuziaków mi starczy:-)
Antar, ja kąpałam w Oilatum i szczerze polecem, płyn drogi ale jak dla mnie fenomenalny, wszystki znajome i położne mi go polecały. Kupiłam dużą butlę i na 2 lub 3 m-ce starczyło, potem przerzuciłam się na tańsze.
Czasami mam wrażenie, że do mnie nie dociera fakt, że będę miała drugie dziecko. Jestem cały czas skupiona na Franku, że o tym w brzusiu często zapominam, może dlatego jeszcze nie myślę o wyprawce. w porzedniej ciąży szalałam, przeczytał mnóstwo opinii na temat każdego wózka , robiłam wielkie listy co kupić, projektowałam pokoik itp. Teraz w ogóle o tym nie myślę, ale rozumiem wszystkie mamusie co myślą:-)
 
Dzięki Nathalie za info. Masz rację Johnson uczula jakiś rok temu dostałam takie uczulenie od oliwki, że przez pół roku leczyłam. Po innych oliwkach też mam wysypki ale nie takie:)
 
megusek to ja mam tak jak Ty pewnie z początkiem roku zacznę za czymś patrzeć, a to prawda że przy pierwszym dziecku podniecenie jest większe teraz nawet nie myśle tak o tej ciąży jak o ciąży z kacperkiem

antar my kąpaliśmy w wodzie plus mydełko i to dość długo. nie dodawaliśmy nic do kąpieli

Acha co do pudru to też nigdy nie użyłam. Oliwkę za to po każdej kąpieli taką zwykłą bambino i spisywała się rewelacyjnie, a na pupkę niezawodny Sudocrem
 
dziewczyny jak mogę wam coś doradzić to nie kupujcie za dużo smoczków i butelek u nas np. Kacperek w ogóle nie chciał ssać smoczka pluł nim za łóżeczko,a z butelki nie pił nigdy wolał z łyżeczki
A jeśli chodzi o proszek to Jelp jest dość drogim proszkiem, my uzywaliśmy dzidzisua i tez naprawdę jest dobry i kacperek nigdy nie miał po nim uczulenia
 
reklama
Do góry