reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
lajfik mi też bardzo się podoba:) tym bardziej, że zaufana osoba potwierdza, że jest bardzo dobry:) wczoraj byłam na niego zdecydowana na 100%, ale dzisiaj...byłam w sklepie i zakochałam się w tym wózku CHICCO TRIO TOUR AUTOFIX GRATISY100 wysyłka grati (455516687) - Aukcje internetowe Allegro normalnie muszę go miec:) trochę drogi:( ale ten różowiutki sam się do mnie uśmiecha:) u mnie w sklepie był w promocji za 1490 ale tylko zielony, a ja koniecznię chcę ten różowy:tak:
 
A ja wczoraj zaszlam do sklepu dzieciowego. Obejrzalam tylko jeden wozek Coneco Toledo, bo u mnie w miescinie tylko to maja (no i wszyscy nim jezdza) i sie zalamalam. Te kola wydaja mi sie olbrzymie:szok::szok::szok: chociaz w opisie jest srednica przod16 tyl 22 a ja mala drobina jestem :( Trzeba sie bedzie wybrac gdzies, zeby wszystko na zywca poogladac, bo w internecie to wszystko wyglada ladnie, a ten wozio co mi sie podoba to ma przod 17 tyl 30..toc to jak kombajn musi wygladac:no:
 
Co do Coneco Toledo ..to słyszałam nie najlepsze opinie.. u mnie on odpada;-)
Ja jednak pozostanę przy Jet baby active lub espiro atlantic
Ewelinka Chicco jest śliczny..ale trochę za drogi:tak::-D
 
Ja poduszkę już mam kupioną... a po za tym mam dodatkowo cieplusi kocyk:-D
Tutaj w Irlandii nie ma mrozów ani śniegu ..więc jestem szczęśliwa..że z wielkim brzucholem się nie poślizgnę:-p no i wózkiem wygodnie...to są chyba jedyny plusy tej pogody:tak::-D
 
Jezyk ,ja chyba nie kupię kołderki ani poduszki do wózka. Myślę, że śpiworek plus kombinezon wystarczy. Ostatnio mamy łągodne zimy, w wielkie mrozy z takim maleństwem przecież i tak nie wyjdziemy.Też nie mam doświadczenia, Franek jest z czerwca...
 
Jezyk Ingusia jest z końca listopada i kupowałam tylko kombinezon i komplet pościeli do wózka także myślę, że kombinezon+śpiworek w zupełności wystarczy, a zawsze możesz dodatkowo przykryć kocykiem gdyby to nie wystarczyło.
 
reklama
Mam pytanie co do wózka firmy x-lander model xa. Kupiła go moja siostra dla swojego dzidziusia i po zamontowaniu gondoli na stelażu zauważyłam, że nie jest ona stabilna. Raczej nie spadnie ale można nią swobodnie poruszać. Czy tak ma każdy wózek tej serii czy coś jest nie tak z naszym egzemplarzem?
Pozdrawiam
Ola
 
Do góry