reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
wczoraj wreszcie zakupiłam Mili kurtkę na zimę :)
Laski daję cynk, że niektóre rzeczy w H&M są już w przecenach. Wczoraj kupiłam tą kurteczkę H&M CUDNA KURTKA FIOLET 86 OKAZJA (1318684922) - Aukcje internetowe Allegro za 50 zł :) a w sobotę byłam w outlecie i nawet tam kurtki były droższe, bo ok 80 zeta :p jeśli ktoś chce skorzystać - to czym prędzej ;)
na allegro używana ta sama kurteczka jest droższa niż w sklepie nówka :p a prawie się nabrałam i o mały włos nie kupiłam...
 
Super kurteczka :tak:
Ja kupilam Gabrysiowi w zeszylym roku z Endo strzelilam z rozmiarem ale udalo sie i pasuje , takze warto zainwestowac na wyprzedazach , bo w dzisiejszych czasach az zal kupowac po zwyklej cenie sklepowej :tak:
 
Kurtka super, bardzo podobaja mi sie te kolorki ! Ardzesh czy ona siega jej za pupe??? Ja musze znalezc cos dluzszego ,w tej chwili mam taka do pasa ,ale jak przyjda mrozy to nie bedzie za ciekawa . W tym roku czeka mnie pierwsza zima ze sniegiem od 4 lat :DDD

Sluchajcie jakie macie pomysly na prezenty dla dzieci???
 
lajfik - tak. sięga jej za pupę. Kupiłam rozmiar 86 i jest spora :) Zeszłej zimy kupiłam kombinezon jednoczęściowy też z H&M i muszę powiedzieć, że wtedy był na nią za duży a teraz jest prawie w sam raz :) Prawie, bo mógłby być wiekszy o te 2 - 3 cm - byłby idealny. Ale i tak na zimowe szaleństwa będziemy go zakładać. Więc kurtka jest na mniejsze, krótsze wyjścia i na wypadek prania lub przemoczenia tego kombinezonu :) A być może w przyszłą zimę wciąż będzie dobra ta kurtka?! ;-):-)
 
U nas kurtki z zeszłego roku nadal są dobre na Maćka, ale tylko na chwilę obecną, bo jakbym chciała mi założyć spodnie od kombinezonu to już by się nie zapioł. Więć kupiłam nowy zestaw zimowy :tak:

lajfik tak wlasnie myslalam ze rozpocznie się już temat prezentów ;-) W tym roku dzieciaki są bardziej świadome, więc prezenty gwiazdkowe na pewno będą pod choinką, żeby malucha wprowadzać w świąteczne tradycje.... Natomiast z Mikolajem to sama nie wiem.... Poniewaz nie chce mu kupowac kolejnych zabawek, bo mamy już 4 kartony zabawek :eek:
Myśle o jakiejść książeczce w ktorej nagrane bylyby bajki, albo puzzle, albo cos z ubranek najzwyczajniej, bo Maciek i tak zostanie obrzucony zabawkami przez rodzine.

Mąż ciągle namawia na zakup autka zdalnie sterowanego wiec moze to dostanie pod choinkę....
 
ja za bardzo nie mam pomysłu na prezenty Przeglądam allegro i nic mi się nie podoba.Może to te hormony ciążowe:)
Na mikołaja chyba kupię książeczkę Zosi i może jakieś pierwsze domino albo coś:sorry:
puzzle ją nie interesują .Mamy takie jedne duże to połowę wepchała mi pod szafkę z telewizorem Muszę męża zapędzić żeby ja odsunął bo jest ciężka i nie umiem sama

Na swięta może hulajnogę:confused::sorry: STALOWA HULAJNOGA 3KOŁOWA!GRA I ŚWIECI! 2 kolory (1321896351) - Aukcje internetowe Allegro bardzo jej się podoba od kuzyna
 
ja nie mam problemu z dużą ilością zabawek bo mamy baaaardzo mało. Jedno pudło i już :) aż się nasza aga zdziwiła ;-) Mila u Juriego zakochała się w odkurzaczu więc chyba to dostanie od rodziców. Dzisiaj byłam u koleżanki bo niedawno urodziła drugie dziecko i ten starszak dostał od nas książeczkę z Puchatkiem i Mila dostała szału, że oddajemy komuś tą książeczkę więc obiecałam, że jak będzie grzeczna to Mikołaj jej przyniesie pod choinkę. (buhaha - ciekawe ile z tego zrozumiała) ale tak czy siak książeczka musi być!)
Myślimy o zamówieniu sanek u dziadków :)
PS. U nas Mikołaj jest na Mikołajki i pod choinką :p więc dwa razy.
 
reklama
Do góry