reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

masz rację, czasem nie są takie tanie. A ten "bum" na te ciucholandy to teraz od niedawna sie zrobił.Kilka lat temu mało kto tam do nich wchodził, bo uważano , że jak używane to do niczego sie nie nadaja i każdy wychodził z założenia "jak ja w tym będę chodził po kimś".Kilka lat temu mogłam ubrać swoje dziecko tam w markowe ciuchy za bezcen praktycznie a teraz trudno cokolwiek jest znależć.
 
reklama
ja też mam zawsze pecha z tymi ciucholandami. Idę razem z przyjaciółką. Ona wychodzi z torbą pełną ciuszków (przecudownych zresztą) a ja z pustymi rękoma! Ile razy byłam w ciucholandzie tyle razy wyszłam zawiedziona! też się na te sklepy obraziłam...
 
ja też nie umiem w tych ciucholandach kupować, albo nic nie znajdę, albo coś wcale nie takiego taniego...na allegro tez mi szukanie okazji nie wychodzi. Tyle piszecie o zakupach, a ja właściwie nie mam zamiaru nic kupować...wszystko po Franku mam. Jeżeli małe jest dziewczynką to może wtedy skuszę się na jakieś ciuszki. Chociaż nie lubię różyków i kokardek...to niektóre dziwczęce ciuszki są śliczne:-) Na razie próbuję odzyskać ciuchy dla siebie tj. spodnie ciążowe i parę bluzek, które pożyczyłam, bo powoli nie mam w czym chodzić.
 
dziewczyny to gdzie Wy po tych ciucholandach chodzicie, ze tak drogo?? szczerze powiedziawszy ja jeszcze do niedawna tez nie potrafiłam kupowac w takich sklepach..ale odkąd moja koleżanka pracuje w sklepie tego typu nauczyłam się:) zawsze cos ciekawego mi wybierze, odłoży:) no i po znajomości mam z rabatem:) a na allegro pełno jest markowych, używanych ciuszków..i naprawdę są tanie..dzis własnie dostałam paczuszki..komplecik next spódniczka i bluzeczka za 8zł, bluza z h&m śliczna za 9zł, komplet kaftanik, dwie pary śpiochów, czapeczka, śliniaczek za 7,50:) aż grzech byłoby nie kupic:) wolę kupic więcej za mniej:)
 
Ewelinka:) widzisz masz koleżankę która ci odłoży, a jak odłoży tobie to fajnych rzeczy dla nas już nie ma :-D:-D:-D. Na allegro owszem ja kupuje wiele rzeczy. czasem są to tanie, a czasem skuszą moje oko i nie tylko dla Juniora ale dla Julki raz w miesiącu coś kupię. A na allegro mam bardzo dużo czasu więc szukam tanich okazji. Kiedyś jak pracowałam nie miałam na to czasu.
 
...moja koleżanka pracuje w sklepie tego typu .. zawsze cos ciekawego mi wybierze, odłoży:) no i po znajomości mam z rabatem:)

Moja droga - sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. :-D
Ja nie mam czasu chodzić codziennie do takich sklepów. A nie mam koleżanki, która tam pracuje i przy dostawie odłoży mi "cudeńka". Ja wchodzę powiedzmy raz na miesiąc i jak przeglądam rzeczy to są już wszystkie piękne wykupione (lub odłożone dla koleżanek :-p) a na wieszakach wiszą same straszydła...
Tak jak piszesz - albo trzeba mieć tam koleżankę, albo trzeba mieć czas i ochotę na codzienne odwiedziny sklepów. Ja po pracy gotuję obiad, sprzątam i robię tyle rzeczy, że na samą myśl o wyjściu z domu i przeglądania miliona ciuszków, żeby znaleźć jedną rzecz - to aż mnie skręca z radości :-)
Może gdybym nie pracowała.................
 
Do mnie dziś przyszła paczuszka i mam już buteleczki z Tommee Tippee i podgrzewacz. Mam pytanie, któraś z doświadczonych mam ich używała? Słyszałam wiele razy, że są najlepsze jeśli chodzi o te smoczki w kształcie sutka, ale w praktyce?
 
reklama
larkaa wydaje mi się, że to jest tak: jak dziecko nauczy się z jednego smoczka ciągnąć to już innego nie ruszy. Tak ma moja siostra z Julką. Jakieś smoczki zaczęła używać i do kaszki teraz musi sama dziury robić bo firma z większymi dziurami nie robi. A te kształty i inne bajery to tylko chwyt żeby sprzedać. Ja butelki kupię te co ty kupiłaś, a to tylko dlatego, żebym później sama na siebie zła nie była, że mogłam ale nie kupiłam NIBY najlepszych rzeczy.
 
Do góry