reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
Dobrze wiedzieć, że inne "lutki" też już rozglądają się za wózkami :-)
Wprawdzie kupno wózka zleciłam moim rodzicom, którzy mieszkają w Anglii, ale wiem już dokładnie czego trzeba od niego oczekiwać.:tak:
zetka273 świetny wybór :-) na prawdę fajny i wydaje się być poręcznym w podróży i niedrogi :-)
Zszokowały mnie tylko ceny w Polsce, wózek 3 funkcyjny z fotelikiem i innymi bajerami w UK kosztuje max 400 funtów (1600 zl), a w Polsce ok 2500 zl !!!!:szok:
 
A mi się bardzo podoba ten wózeczek ATLANTIC ESPIRO i na 90% go kupię ..moja szwagierka rownież go ma i jest bardzo zadowolona...jak dla mnie najważniejsze są koła i dobra amortyzacja....aby dziecko za dużo nie "skakało" w wózku:-D
Babydesign Group
 
Ewelinko on kosztuje 850zł...
W skład wchodzi gondola + spacerówka... nie ma komplecie nosidełka....ale szwagierka dokupiła w bardzo podobnym kolorze za 180zł. i ma całe trio:-D:-D:-D
Ja jestem na:tak:
 
Natahalie ale rzeczowa wyprawka, ja tam jakoś listę skrobałam, dzięki Tobie się ocknęłam ile jeszcze rzeczy trzeba mieć. W prawdzie ciuszki mam prawie wszystkie, ale kompletnie nie wiem jakie kosmetyki, bo boję się, że mała będzie uczulona na oliwki jak ja i nie wiem co mam robić.
 
Dziewczyny, ja chyba juz na dobre rozpoczelam kolekcjonowanie wyprawki...;-) Stram sie po troche kupic wszystko, mam juz przewijak, chusteczki w pudelkach, zel do mycia, puder, cazki i nozyczki do pazurkow, wanienke, termometr do uszka itp., a dzis kupilam smoczki:sorry2: no nie moglam sie oprzec.;-) Tak sobie wymyslilam, bo jesli mialabym kupic wszystko na raz, to pewnie o polowie bym zapomniala, albo nie bylabym z czegos zadowolona, a tak wszystko na spokojnie i do tego jaka ma radoche!:-D
 
ja też jestem za tym żeby się już pomału zaopatrywac w rzeczy dla Maleństwa:) nigdy nie wiadomo kiedy dzidziuś zechce się "wykluc"..:tak: może to byc szybciej niż się spodziewamy..ja sobie postanowiłam, że do siódmego miesiąca będę miała już wszystko:)
 
reklama
Emkamek puder to Ci się raczej chyba nie przyda. ;-) Jak znam życie nawet raz go nie uzyjesz - strasznie niewygodne w uzyciu, cięzko się zmywa i genralnie wszystko wkoło brudzi. Polecam zwykły bepanthen do pupki, a puder najlepiej oddaj póki możesz. ;-)
Super to kolekcjonowanie wyprawki, prawda? I ja się muszę wziąć za to powoli!!! :szok: I masz rację, że lepiej zacząć wcześniej, bo potem coraz ciężej nam się poruszać i finansowo tego tak nie odczujemy.
 
Do góry