reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Elwisku, masz jeszcze troche czasu, moze uda sie znalezc cos podobnego? Bede czujna i jak cos wpadnie mi w oko, to dam znac:tak:
 
reklama
Elwisku, masz jeszcze troche czasu, moze uda sie znalezc cos podobnego? Bede czujna i jak cos wpadnie mi w oko, to dam znac:tak:

super :-) , dzięki!!
moje wymagania (oprócz szerokości):
przednie kółka skrętne (i wolę większe koła, nie tak jak w parasolkach),
raczej obszerny kosz na zakupy,
dwustronne ustawienie spacerówki (przekładana rączka),
jednolita rączka wózka (nie dwie małe jak w peg perego).
cena oczywiście jak najmniejsza :-D
mała waga też by była super
i jeszcze może tacka dla dziecka - naprawdę się bardzo przydaje (najchętniej z miejscem na picie :-))
 
Ostatnia edycja:
super :-) , dzięki!!
moje wymagania (oprócz szerokości):
przednie kółka skrętne (i wolę większe koła, nie tak jak w parasolkach),
raczej obszerny kosz na zakupy,
dwustronne ustawienie spacerówki (przekładana rączka),
jednolita rączka wózka (nie dwie małe jak w peg perego).
cena oczywiście jak najmniejsza :-D
mała waga też by była super
i jeszcze może tacka dla dziecka - naprawdę się bardzo przydaje (najchętniej z miejscem na picie :-))
No to rzeczywiscie latwo nie bedzie, ale grunt to wiedziec czego sie chce, prawda?:-D
 
elwis widzę że jesteś specjalistką w dziedzinie wózków:-) więc proszę o poradę. Jaka jest najlepsza spacerówka ale sama spacerówka bez wózka głębokiego bo my głęboki mamy i nie kupujemy nowego a na lato lub późną wiosną chcemy kupic spacrówkę fajną żeby bez problemu nam wchodziła do auta
 
No i zamowilam wozek na allegro.jednak nie chicco.okazuje sie ze sa beznadziejne na realu.ten for me co mi sie tak podobal okazal sie waziutka spacerowka.jest tam tak malo miejsca ze jak dzidzia bedzie wieksza to sie juz nie zmiesci.a ten chicco trio enjoy evolutionjest okropnie niestabilny mam wrazenie zaraz mialby sie zlamc i te okropne plastikowe dziwne raczki.i nie maja okrycia na nozki.wiec zamowilam beebee cameleon <gondola spacerowka i fotelik>pisalam do ludzi ktorzy wczesniej ja zakupili i mowia ze jest super .wiec sie okarze ja przyjdzie paczka.hehe.to wam napisze jaka jest w rzeczywistosci.bo w sklepach to naprawde nic ciekawego nie bylo.same ciezkie wozki.a ja nie mam sily dzwidac.
 
ja zauważyłam że 75% wózków jakie spotykamy z mężem na ulicach we Wrocławiu to Quinny, dziś byliśmy w Galerii Handlowej np i widzieliśmy 5 wózków Quinny i 2 Chicco - i więcej niż poza tym.
 
No i zamowilam wozek na allegro.jednak nie chicco.okazuje sie ze sa beznadziejne na realu.ten for me co mi sie tak podobal okazal sie waziutka spacerowka.jest tam tak malo miejsca ze jak dzidzia bedzie wieksza to sie juz nie zmiesci.a ten chicco trio enjoy evolutionjest okropnie niestabilny mam wrazenie zaraz mialby sie zlamc i te okropne plastikowe dziwne raczki.i nie maja okrycia na nozki.wiec zamowilam beebee cameleon <gondola spacerowka i fotelik>pisalam do ludzi ktorzy wczesniej ja zakupili i mowia ze jest super .wiec sie okarze ja przyjdzie paczka.hehe.to wam napisze jaka jest w rzeczywistosci.bo w sklepach to naprawde nic ciekawego nie bylo.same ciezkie wozki.a ja nie mam sily dzwidac.

jak on wygląda? poszukaj w necie i pokaż proszę :-)
 
reklama
Do góry